Zde je nezastavitelný tip, jak spolu lépe spát: to je tajemství skandinávských párů, jak trávit klidné noci

Alenka Procházková

Usnout může být někdy skutečný problém, zvláště když s někým spíte. Zdá se však, že některé páry našly klíč ke klidnému spánku: Skandinávci. Ty druhé ve skutečnosti dodržují a jednoduchý a důmyslný koncept strávit klidné noci jako pár. Objevte bez dalšího odkladu tento nezastavitelný tip, který může změnit noci vaše i vašeho partnera.

Oddělení, které spojuje: dvojitá přikrývka nebo samostatný přehoz

I když je zcela normální ocenit intimitu, kterou sdílení postele s partnerem poskytuje, není neobvyklé, že to způsobí určité nepohodlí ohledně obsazeného prostoru a tepla, které postel poskytuje. šidítko. Skandinávské páry se rozhodly oddělit svou postel dvěma samostatnými přikrývkami, aby si zachovaly svůj vlastní prostor na spaní, ale také aby všem uchovaly teplotu po celou noc.

Každý má svoji peřinu, každý má svoji teplotu

Když se manželé rozhodnou pro tento systém „dvojitých přikrývek“, mohou si vybrat svou vlastní přikrývku podle svých preferencí tepla a textury. Ať už jeden preferuje lehkou péřovou přikrývku, zatímco druhý chce zůstat v teple s větší tloušťkou, nikdo nebude nucen vyhovět přáním toho druhého, pokud jde o pohodlí.

Přečtěte si také :   Můžete jíst banán večer, abyste lépe spali?

Už žádné noční napětí

Koho ještě nikdy nevzbudilo uprostřed noci, když se jeho partner převrátil v posteli nebo zatáhl deku? Systém „dvojité přikrývky“ vám to umožňuje výrazně omezují pohyby a hádky související s distribucí pokrytí. Díky tomu, že každý má svou vlastní peřinu, se manželé mohou volně pohybovat, aniž by se museli bát, že by toho druhého obtěžovali.

Zde je nezastavitelný tip, jak spolu lépe spát: to je tajemství skandinávských párů, jak trávit klidné noci
Zde je nezastavitelný tip, jak spolu lépe spát: to je tajemství skandinávských párů, jak trávit klidné noci

Přizpůsobte prostor na spaní: vyberte si správnou matraci a taštičkovou pružinu

Dvojitý hrot přikrývky jde ruku v ruce se zvláštní pozorností na celkové uspořádání postele. Skandinávské páry obecně volí a prostorná postelšířka až 180 cm pro velikosti King Size, takže můžete spát vedle sebe, ale stále máte dostatek místa, abyste se navzájem nerušili.

Vhodná matrace pro každého spáče

Kromě velikosti postele je důležité vybrat matraci, která vyhovuje potřebám každého člověka. Matrace z paměťové pěny tak zabraňují tomu, aby pohyby jednoho partnera rušily druhého, a tím zaručují a klidný a klidný spánek pro oba pražce.

Nezávislé rošty pro větší pohodlí

Některé skandinávské páry se rozhodnou pro to, aby šly dále a zaručily ty nejlepší podmínky spánku nezávislé taštičkové pružiny které umožňují absorbovat pohyby a kombinovat dva různé typy podpory podle potřeb každého člověka.

Přizpůsobte si svůj noční stolek

Abyste posílili samostatnost páru a zachovali pohodlí všech, je také vhodné přizpůsobit svůj noční stolek. Koutek věnovaný osobním věcem zvyšuje pocit pohody v ložnici a podporuje tak klidný spánek.

  • Vyberte si svítidlo přizpůsobené vašim potřebám a přáním (stmívatelné, nastavitelné atd.).
  • Uspořádejte si prostor pro čtení nebo používání smartphonu.
  • Poskytněte úložný prostor, abyste měli své oblíbené předměty na dosah (brýle na čtení, láhev s vodou atd.).
Přečtěte si také :   Můžete jíst banán večer, abyste lépe spali?

Podporujte soukromí v ložnici

Starat se o svůj vztah znamená také starat se o svůj sdílený životní prostor. Skandinávské páry dbají zejména na to, aby jejich ložnice byla synonymem klidu a pohody.

Udržujte prostředí příznivé pro spánek

Prostředí místnosti by mělo být uklidňující a zcela zasvěcené relaxaci a odpočinku. Pro dekoraci upřednostňujte světlé, přírodní tóny i jemné hřejivé materiály. Dbejte také na udržení příjemné teploty a vyhýbejte se rušivým zdrojům hluku a světla.

Vzájemně respektujte svůj rytmus a zvyky

Aby se každý cítil ve svém spacím prostoru dobře, je důležité respektovat partnerovy preference a potřeby odpočinku. Pravidelná komunikace o vašich očekáváních a prokazování přizpůsobivosti jsou klíčem k nalezení rovnováhy v páru a podpoře klidných nocí.

Domů » Blog » Zde je nezastavitelný tip, jak spolu lépe spát: to je tajemství skandinávských párů, jak trávit klidné noci