Vizuální výzva: málokomu se podaří najít 2 stejné symboly za méně než 35 sekund?

Alenka Procházková

Vizuální výzva: málokomu se podaří najít 2 stejné symboly za méně než 35 sekund?

Vizuální testy a optické iluze jsou jedny z nejnáročnějších úkolů. Tato vizuální výzva vám dá zabrat! Dokážete najít dva stejné symboly za méně než 35 sekund? Obraz se skládá z velké série malých postav ve formě symbolů, z nichž některé jsou totožné.

Vizuální výzvy jsou velmi oblíbené u lidí, kteří se chtějí dobře pobavit relaxací nebo zlepšit své pozorovací schopnosti a koncentraci. V této hře je váš úkol jednoduchý: najít dva stejné symboly mezi davem! Budete mít pouze 35 sekund na dokončení výzvy. Tak co, jste připraveni? Pojďme na tuto vizuální výzvu!

Vizuální výzva: najděte 2 stejné symboly

Rádi přijímáte výzvy? Takže tohle vizuální výzva vám dá zabrat. Musíte najít, za méně než 35 sekund, 2 identické symboly mezi řadou různých ilustrací.

Vizuální výzva _ najděte 2 stejné symboly
vizuální výzva

K úspěchu bude nutné dobře pozorovat a soustředit se na neobvyklé detaily. Budeme muset věnovat pozornost barvám, texturám a tvaru obrázků, abychom mohli snáze rozpoznat identické symboly.

Tato hra bude stimulovat vaše vizuální pozorování a paměť a zároveň vám poskytne zábavu.

Řešení výzvy

Po mnoha hodinách přemýšlení a díky vytrvalosti účastníků je vizuální výzva konečně vyřešena. Dvě stejné postavy jsou na obrázku níže zakroužkovány.

Vizuální výzva _ najděte 2 stejné symboly - řešení
Řešení

Gratulujeme všem účastníkům, kterým se podařilo najít řešení vizuální výzvy. Sdílejte tento úspěch se svými přáteli na různých sociálních sítích a pozvěte je, aby se zapojili do dalších výzev, abychom mohli všichni společně hledat inovativní řešení!

Domů » Blog » Vizuální výzva: málokomu se podaří najít 2 stejné symboly za méně než 35 sekund?