V každém z nás je víla, ale co o vás prozradí ta, kterou si vyberete?

Alenka Procházková

Ponořte se do zkoumání sebeodhalení tím, že zjistíte, co právě přitahujete do svého života prizmatem vesmírných víl. Není to krása psychologických her, jak nám mohou pomoci pochopit myšlenky, které obývají naši mysl, dokonce i ty, které mohou zůstat nepovšimnuty?

Pojďme demystifikovat, co vás čeká v budoucnosti, prostřednictvím hravého a transcendentního testu.

Důvěřujte své intuici a vyberte si svou vílu

Tato psychologická hra spočívá ve výběru jedné z několika vesmírných víl. Může to znít jednoduše, ale každá volba s sebou nese konkrétní předpověď. Tyto předpovědi jsou založeny výhradně na psychologických testech a výsledky jsou překvapivě přesné.

Proto neváhejte a zjistěte, co si pro vás vaše oblíbená vesmírná víla v příštích dnech připravila…

Test osobnosti: vaše oblíbená víla odhalí skrytou stránku vaší povahy
Test osobnosti: vaše oblíbená víla odhalí skrytou stránku vašeho charakteru

Pokud jste si vybrali vílu č. 1 – Zelenou vílu

Výběr Zelené víly znamená, že jste hluboce spojeni s přírodou a dáváte přednost její klidné společnosti před čímkoli jiným. Máte silný sklon komunikovat s přírodou a cítíte její hluboké volání.

Mezi stromy nacházíte klid, ale máte také tu zvláštnost, že snadno udržujete v paměti lidi, s nimiž přicházíte do styku. Pocit potřeby čas od času se od lidí vzdálit je však pro vás hmatatelnou realitou.

Pokud je to vaše vybraná víla, pak právě teď jsou růst a trpělivost základem toho, co přitahujete do svého života. Je nezbytné přijmout všechny změny, které se kolem vás dějí, jednoduše nechat svůj život plynout a věnovat čas vychutnávání každého okamžiku.

Když si vybereš vílu #2 – Fialová víla

Pokud jste si vybrali Fialovou vílu, znamená to, že jste přemýšlivý a diskrétní jedinec. Váš sklon k přehnanému analyzování nebo přemítání však může být zdrojem problémů ve vašem životě.

Z jiného soudku: Pokud jste si vybrali právě tuto vílu, znamená to také, že máte silný smysl pro empatii a že jste citliví k radostem a strastem druhých. A stejně jako ti lidé, jejichž štěstí je pro vás důležité, je pro vás také důležité, abyste si udělali čas pro sebe a důvěrně se poznali.

V každém případě si všimněte, že navzdory vašim častým problémům s komunikací, které mohou někdy způsobovat stres a starosti, skutečnost, že jste si vybrali tuto vílu, také naznačuje, že na obzoru jsou cenné příležitosti a nové znalosti, které ještě více obohatí vaši kariéru.

Pokud jste si vybrali vílu č. 3 – Červenou vílu.

Pokud vás Červená víla dokázala zaujmout, nesporně to svědčí o vaší vážné a dynamické povaze. Nicméně i když je láska důležitou součástí vašich osobních priorit, zdá se, že vaši partneři mají často problém číst mezi řádky.

Pokud jde o lidi ve vašem okolí, jen oni mohou skutečně přesně určit vaše potřeby a touhy. Paradoxně silné, ale citlivé pod robustním zevnějškem, to je to, co by mohlo dobře shrnout tyto anonymní dopisy uložené v citových schránkách těch, kteří se rozhodli pro tuto červenou vílu.

Kdybys šel k víle #4 – Modrá víla

Rozhodnete-li se pro modrou vílu, budete mít dojem, že jste v blízkosti někoho plného životní energie, vždy usměvavého a připraveného na dobrý vtip, i když riskujete, že sama bude zábavným předmětem!

Náruživý fantasta, nic necharakterizuje osobu, která si vybere tuto modrou vílu, více než její pozoruhodná přítomnost na slavnostních večerech, kde jeho přítomnost vždy koupe lidi kolem sebe v hřejivé atmosféře, ať už u táboráku, nebo si prostě užívá pohodový večer s přáteli!

Kromě toho k sobě tato volba přitahuje inspirativní výzvy a také určitý dar hbitě porozumět svému okolí… ale trpělivost! Tyto výzvy nepřicházejí náhodou: lepší pochopení nepochybně povede k osobnímu rozšíření, protože se zdá, že na cestě těch, kteří se rozhodli pro tuto modrou vílu, se objevuje zajímavý zlom!

A tak nám může tajemstvím opředená volba mezi našimi drahými vílami odhalit, co nás v současném životě zřejmě více přitahuje… Tak která byla vaše oblíbená? Moc vám děkujeme, že jste tento článek dočetli až do konce! Neváhejte se o něj podělit, pokud vás zaujal!

Domů » Blog » V každém z nás je víla, ale co o vás prozradí ta, kterou si vyberete?