Úplněk 28. října 2023 zahájí od tohoto víkendu novou kapitolu pro 3 znamení

Alenka Procházková

Během víkendu 28. až 29. října 2023 bude mít úplněk velký vliv na osud některých znamení zvěrokruhu. Tento astrální fenomén bude znamenat začátek nové kapitoly pro Štíra, Býka a Vodnáře. Zjistěte, jak tento lunation ovlivní tato tři znamení v oblasti lásky, práce a zdraví.

Štír: Klíčový okamžik v lásce a kariéře

V tomto přelomovém období bude znamení Štíra ovlivňovat zejména úplněk 28. října. V lásce to bude mít za následek uvědomění a emocionální obnovu pro domorodce tohoto znamení. Je pravděpodobné, že se setkají s někým, kdo má velký potenciál stát se jejich životním partnerem, nebo že přehodnotí své současné vztahy, aby dosáhli zlepšení vedoucích k trvalému spojení.

Profesionální příležitosti využít

Na profesionální úrovni bude úplněk povzbuzovat Štíra, aby přehodnotil své ambice a mířil výš. Mohou nastat neočekávané příležitosti, zejména díky setkáním způsobeným magnetickou aurou uvolněnou během tohoto lunace. Rodáci tohoto znamení budou muset prokázat sebevědomí a bez váhání se těchto příležitostí chopit. Bude tak podporována spolupráce a partnerství.

Přečtěte si také :   Novoluní 13. prosince přináší finanční štěstí a romantické dobrodružství pro tato 4 znamení zvěrokruhu

Býk: Závan čerstvého vzduchu v lásce a práci

Svůj díl otřesů přinese i úplněk 28. října 2023 pro znamení Býka. Tyto změny se budou týkat především emocionální a profesní oblasti, kde bude vyžadována novost a odvaha.

Úplněk 28. října 2023 zahájí od tohoto víkendu novou kapitolu pro 3 znamení
Úplněk 28. října 2023 zahájí od tohoto víkendu novou kapitolu pro 3 znamení

Nečekaná romantická setkání

Zamilovaní domorodci Býci budou mít příležitost prožít nové a vzrušující zážitky. Ti, kteří hledají spřízněnou duši, budou muset být odvážní a vystoupit ze své komfortní zóny, aby zvýšili šance na obohacující setkání. Pro ty, kteří již ve vztahu jsou, toto lunation povzbudí dialog a otázky, aby posílil vazby a našel harmonickou rovnováhu ve vztahu.

Profesní rozvoj v perspektivě

Po pracovní stránce nabídne úplněk Býkovi možnost profesního pokroku. Bude čas podniknout odvážné iniciativy, prezentovat nové projekty nebo uvažovat o rekvalifikaci, která vám umožní postoupit do naplňující kariéry. Úsilí vynaložené během tohoto lunárního období bude z velké části odměněno.

Vodnář: Pozitivní změny ve zdraví a sociálních vztazích

Znamení Vodnáře nezůstane opomenuto ani při tomto úplňku 28. října 2023. Oblasti ke zlepšení se budou týkat především zdraví a vztahů s profesionálním či přátelským okolím.

Upřednostňujte své blaho

Interakce mezi Vodnářem a úplňkem přinutí toto znamení, aby se o sebe staralo a bylo pozorné k potřebám svého těla. Za zlepšení celkového zdravotního stavu domorodce v tomto období lze považovat změnu stravy, novou fyzickou aktivitu nebo návrat k pravidelnému spánku.

Přečtěte si také :   Sluneční bouře roku 2024 otřesou životy 4 znamení zvěrokruhu

Posilte svou sociální a profesní síť

A konečně, lunation bude mít také pozitivní dopad na sociální a profesní vztahy Vodnářů. Nová setkání jim umožní rozšířit okruh přátel a profesní vztahy. Bude důležité využít těchto příležitostí k vybudování silných a autentických spojení, nezbytných pro dosažení vašich osobních a profesních cílů.

Úplněk 28. října 2023 bude znamenat zásadní etapu v životě mnoha jedinců ve znamení Štíra, Býka a Vodnáře. Přinese obnovu, evoluci a výzvy, kterým je třeba čelit. Každé svým vlastním způsobem prožijí tato tři znamení během tohoto kouzelného víkendu jedinečný a proměnlivý zážitek.

Domů » Blog » Úplněk 28. října 2023 zahájí od tohoto víkendu novou kapitolu pro 3 znamení