Úplněk 28. října 2023 v Býku podpoří lásku a štěstí 3 znamení zvěrokruhu

Alenka Procházková

THE 28. října 2023a Úplněk velmi zvláštní rozzáří noční oblohu. Tento astrální jev bude probíhat ve znamení Býk, která s sebou přináší mocné a prospěšné energie pro lásku a štěstí pro určitá znamení zvěrokruhu. V tomto článku zjistíte, která tři znamení budou mít z tohoto úplňku největší užitek a jak mohou těžit z těchto pozitivních vlivů.

Energie úplňku v Býku

Úplněk je vždy obdobím emocionální intenzity, kdy jsou naše pocity posíleny a máme tendenci jednat spontánněji. Přesněji řečeno, když úplněk nastává ve znamení Býka, přináší energie související s náklonností, smyslností a hledáním potěšení a materiálního pohodlí. Je to tedy příznivé období pro rozvoj našich romantických vztahů a pro přilákání finanční prosperity.

Tři znamení zvěrokruhu preferovaná úplňkem 28. října 2023

Tento úplněk v Býku nebude mít stejný dopad na všechna astrologická znamení. Některé astrální konfigurace skutečně předpovídají, že z jeho výhod budou silně těžit zejména tři znamení.

1. Býk

Není divu, že ti, kteří se narodili ve znamení Býk patří mezi ty, které tento úplněk v jejich slunečním znamení nejvíce prospívá. Energie Býka budou za zenitem a budou umocňovat všechny vlastnosti a touhy typické pro lidi narozené v tomto znamení. Býci proto mohou očekávat, že během tohoto období zažijí vrchol emocí a smyslnosti. Budou mít také příležitost přitáhnout větší materiální a finanční prosperitu a budou moci realizovat důležité projekty v těchto oblastech.

  • Zamilovaný : Svobodní lidé Býci mají velkou šanci potkat někoho, s kým mohou sdílet upřímný a trvalý vztah. Již vytvořené páry uvidí, jak jejich city posílí a jejich spoluúčast zesílí.
  • O finančním plánu: Objeví se příležitosti pro dodatečné výdělky a investice uskutečněné během tohoto období budou plodné.
Přečtěte si také :   Hojnost ovlivní 4 znamení zvěrokruhu o víkendu 25. až 26. listopadu 2023
Úplněk 28. října 2023 v Býku podpoří lásku a štěstí 3 znamení zvěrokruhu
Úplněk 28. října 2023 v Býku podpoří lásku a štěstí 3 znamení zvěrokruhu

2. Rakovina

Znamení Rakovina je také zvýhodněn tímto úplňkem v Býku. Jako vodní znamení jsou domorodci Raka obecně velmi citliví na emoční výkyvy způsobené Měsícem. Jejich hluboce intuitivní povaha jim navíc umožní snadno se chopit příležitostí, které se jim v tomto období naskytnou.

  • Zamilovaný : Raci budou moci intenzivněji pociťovat náklonnost a něhu svých partnerů, což posílí intimitu romantických vztahů. Pro nezadané je tento úplněk vhodný k novým romantickým setkáním.
  • O finančním plánu: Přirozené instinkty rakoviny je povedou k moudrým rozhodnutím, pokud jde o investice nebo finanční řízení. Budou se tak moci dlouhodobě soustředit na ziskové projekty.

3. Kozoroh

Konečně domorodci ve znamení Kozoroh bude mít také z čeho se radovat během tohoto úplňku v Býku. Jako zemské znamení, jako je Býk, Kozorohové snadno obdrží pozitivní vibrace související s materiální a finanční oblastí. Smyslná a vášnivá stránka tohoto úplňku navíc vnese do romantických vztahů lidí narozených v tomto znamení dotek lehkosti a spontánnosti.

  • Zamilovaný : Kozorohové více ocení okamžiky spoluúčasti a sdílení se svou druhou polovičkou, čímž v páru vytvoří vřelou a intimní atmosféru. Nezadaní mohou být nečekanými a slibnými setkáními příjemně překvapeni.
  • O finančním plánu: Kozorohové budou moci využít příznivého období k realizaci projektů, které mají již delší dobu v plánu. Úsilí vynaložené v jejich profesním a finančním životě bude odměněno významnými zisky.
Přečtěte si také :   3 znamení by se podle astrologů mohla stát milionářem díky konjunkci Marsu se Sluncem

Stručně řečeno, úplněk 28. října 2023 v Býku slibuje, že bude bohatý na emoce a příležitosti pro tato tři znamení zvěrokruhu. Láska, bohatství a materiální úspěchy tu budou pro Býky, Raky a Kozorohy, kteří budou vědět, jak co nejlépe využít toto výjimečné astrální období.

Domů » Blog » Úplněk 28. října 2023 v Býku podpoří lásku a štěstí 3 znamení zvěrokruhu