Úplněk 28. října 2023: 3 čínská znamení požehná jeho vibracím, které jim v následujících týdnech přinesou štěstí

Alenka Procházková

Tam úplněk 28. října 2023 je astrologická událost netrpělivě očekávaná nadšenci astrologie. Tento úplněk, který připadne SOBOTA, slibuje přinést štěstí určitým znamením čínského zvěrokruhu. V tomto článku prozkoumáme pozitivní účinky tohoto úplňku zejména na tři čínská znamení. Tak co, jste připraveni zjistit, jestli vaše znamení patří mezi ty šťastné?

Drak: čínské znamení v centru pozornosti

Dynamické a kreativníDrak je znamením čínského zvěrokruhu, který představuje sílu, autoritu a moudrost. Není proto velkým překvapením, že domorodci tohoto znamení budou 28. října 2023 požehnáni vibracemi úplňku.

Profesionální rozšíření díky úplňku

Ve skutečnosti, když Drak využije lunární shovívavost, bude ji moci využít schopnost vyniknout chopit se nových profesních příležitostí nebo dále rozvíjet své dovednosti. Pokud jste se narodili ve znamení Draka, neváhejte se chopit iniciativy, protože ta může být korunována úspěchem.

Láska se usmívá na draky

Ale to není vše! Tento úplněk může také přinést štěstí v lásce těm, kteří se narodili pod drakem. Singles budou moci více setkat se se svou spřízněnou dušízatímco páry svůj svazek upevní díky společně stráveným výjimečným chvilkám.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení získávají štěstí díky úplňku 27. listopadu 2023

Buvol: čínské znamení, které vyzařuje prosperitu

Další znamení oblíbené při úplňkuříjen, Buvol, symbol bohatství a stability. Lidé narození v tomto znamení budou moci těžit z lunárních vibrací k lepšímu nasměrování své energie a dosažení svých cílů.

Sprška finančních požehnání

Zejména Buvoli budou mít velkou šanci zažít finančně prosperující období. Ať už prostřednictvím propagace, zvýšení platu nebo rozumné investice, těžký konec měsíce by již neměly být na programu těchto domorodců.

Úplněk 28. října 2023: 3 čínská znamení požehná jeho vibracím, které jim v následujících týdnech přinesou štěstí
Úplněk 28. října 2023: 3 čínská znamení požehná jeho vibracím, které jim v následujících týdnech přinesou štěstí

Zdraví v centru pozornosti

K posílení může konečně přispět i úplněk 28. října 2023 fyzické a duševní zdraví Buvoli. Pak bude důležité, aby si udělali čas na dobití baterií a zajistili si zdravý a vyvážený životní styl, aby si tuto pozitivní dynamiku udrželi.

Kůň: čínské znamení cválající ke štěstí

Poslední čínské znamení, které bylo požehnáno vibracemi říjnového úplňku, Kůň, ohnivý a nezávislý, se může spolehnout na to, že mu tato astrologická událost přinese štěstí a prosperitu.

Neochvějné odhodlání

Domorodci na koních budou skutečně oživeni novou energií, která je přiměje čelit všem výzvám. Tito lidé, kteří přirozeně rádi překonávají sami sebe, budou mít všechny šance sladit své sny a ambice v tomto období úspěšně.

Harmonické sociální vztahy

Tento úplněk také umožní koním posílit jejich přátelské a rodinné vazby. Když prokáží skvělý smysl pro naslouchání a empatii, budou schopni kolem sebe vytvořit klima příznivé pro sdílení a pohostinnost.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení získávají štěstí díky úplňku 27. listopadu 2023

Jak těžit z výhod tohoto úplňku?

Pokud jste jedním z těch šťastlivců v čínském zvěrokruhu, zde je několik tipů, jak co nejlépe využít měsíční energie:

  • Žijte okamžikem: naučte se užívat si každý okamžik a neváhejte vystoupit ze své komfortní zóny, kdykoli je to možné.
  • Buďte pozorní ke svému okolí: pozorně naslouchejte potřebám svých blízkých a v případě potřeby jim nabídněte svou pomoc.
  • Připravte se chopit se příležitostí, které se vám naskytnou: důvěřujte si a neváhejte riskovat.

Ať tak či onak, úplněk 28. října 2023 bude pro tato tři čínská znamení nepochybně emotivním časem. Ať už jste drak, vůl nebo kůň, tento úplněk slibuje velká překvapení!

Domů » Blog » Úplněk 28. října 2023: 3 čínská znamení požehná jeho vibracím, které jim v následujících týdnech přinesou štěstí