Tato astrologická znamení těží z návratu štěstí v týdnu od 16. do 22. října 2023

Alenka Procházková

Týden od 16. do 22. října 2023 slibuje rozkolísání některých astrologických znamení. Někteří mohou očekávat návrat štěstí, zatímco jiní budou muset počkat o něco déle. Pojďme se společně podívat, která znamení budou z tohoto příznivého období těžit pro svůj rozvoj a úspěch.

Příjemné znamení tohoto šťastného týdne

Některá astrologická znamení zažijí obzvláště příznivý týden od 16. do 22. října 2023. Budou tak moci využít příležitostí, které se jim naskytnou, a přistupovat ke svým projektům s důvěrou a optimismem. Tyto znaky budou především:

  • RAM : domorodci tohoto znamení budou mít prospěch z přísunu energie a neutuchajícího odhodlání;
  • Blíženci : Blížencům bude usnadněna komunikace, což jim umožní vytvářet nová spojenectví a rozšiřovat svou síť;
  • Lev : lidé narození ve znamení Lva budou mít příležitost zazářit ve svém profesním nebo osobním oboru a sklízet plody svého minulého úsilí;

Další příznaky: týden, který nelze zanedbávat

Návrat štěstí však není vyhrazen výhradně výše zmíněným znamením. Ostatní astrologická znamení budou mít také příležitost využít vesmírných přílivů k postupu vpřed se svými projekty, i když to bude probíhat jiným tempem.

Přečtěte si také :   Podle astrologů povedou hvězdy tento týden 2 znamení zvěrokruhu k bohatství
Tato astrologická znamení těží z návratu štěstí v týdnu od 16. do 22. října 2023
Tato astrologická znamení těží z návratu štěstí v týdnu od 16. do 22. října 2023

Vodní znamení: Rak, Štír a Ryby

Tato tři znamení budou moci těžit z tohoto týdne tím, že zaměří své úsilí na svůj osobní život a vztahy. V tomto období bude zvláště využita jejich intuice a citlivost, což těmto domorodcům umožní vnímat příležitosti, které je pravděpodobně dovedou k úspěchu. Štěstí tedy bude i pro ně, ale méně intenzivně než pro dříve zmíněná znamení (Beran, Blíženci a Lev).

Další zemská znamení: Býk, Panna a Kozoroh

Těmto znamením tento týden nabídne především příležitost přemýšlet v dlouhodobém horizontu a moudře se rozhodovat o své profesní či finanční budoucnosti. Obezřetnost a trpělivost jsou klíčovými slovy pro domorodce těchto znamení, ale budou se moci spolehnout na kosmickou podporu, která je povede při jejich rozhodování a umožní jim využít ziskové příležitosti, když se naskytnou.

Jak lépe využít příležitosti příznivé pro vaše astrologické znamení?

Abyste tento týden od 16. do 22. října 2023 využili na maximum, je nezbytné naslouchat sami sobě a řídit se svými instinkty.

  1. Buďte pozorní na signály od lidí kolem vás : lidé kolem vás vám mohou přinést dobré zprávy nebo vám poskytnout cenné informace, abyste mohli pokročit ve svých projektech;
  2. Otevřete se novým zážitkům : opuštění komfortní zóny a zkoumání nových možností zvyšuje šance na nalezení cesty k úspěchu;
  3. Pěstujte si sebevědomí : víra ve své schopnosti umožňuje člověku lépe se chopit příležitostí, které se mu nabízejí, a rychleji dosáhnout svých cílů;
Přečtěte si také :   Exploze štěstí, bohatství a hojnosti v prosinci 2023 pro tato 4 znamení zvěrokruhu

Nezbývá než nechat hvězdy jednat a plně využít tento příznivý týden, kdy každý bude mít příležitost vyvinout se k úspěchu, a to více či méně intenzivně v závislosti na svém astrologickém znamení. Hodně štěstí všem !

Domů » Blog » Tato astrologická znamení těží z návratu štěstí v týdnu od 16. do 22. října 2023