Tato 3 znamení jsou podle orientální astrologie nejvíce upřednostňována sluneční energií

Alenka Procházková

Východní astrologie připisuje velký význam sluneční energii při určování kosmických vlivů na náš život. Každé astrologické znamení má své vlastní charakteristiky a jinak reaguje na okolní energie. V závislosti na pohybech nebes je možné identifikovat astrologická znamení, kterým bude sluneční energie během měsíce nejvíce vyhovovat. V tomto článku objevíme tři znamení zvěrokruhu, jejichž finance, zdraví a vztahy budou z této blahodárné energie těžit nejvíce.

Lev: přirozený magnetismus

Lidé narození ve znamení Lva jsou považováni za zvláště citlivé na sluneční energii a její výhody. Podle východní astrologie se to vysvětluje jejich elementem Ohně a jejich vládou Slunce. Tento měsíc tedy mohou Lvi očekávat požehnání od Slunce ve věcech financí, zdraví a lásky.

Finanční úspěch pro Lions

Díky solární energii budou lvi moci těžit ze zvýšené finanční stability. Mohli by se tak chopit nových profesních příležitostí nebo dokonce rozumně investovat do slibných projektů. Jejich finanční situace by se mohla zlepšit i díky zvýšení platu nebo nečekanému dědictví.

Zlepšené zdraví

Sluneční energie navíc dodá energii lidem narozeným ve znamení Lva. Mohli tak vidět, jak se jejich zdraví zlepšuje a jejich vitalita se zvyšuje. Toto období je proto ideální pro zavedení nového jídelníčku nebo zahájení nové fyzické aktivity.

Tato 3 znamení jsou podle orientální astrologie nejvíce upřednostňována sluneční energií
Tato 3 znamení jsou podle orientální astrologie nejvíce upřednostňována sluneční energií

Harmonické vztahy

Pozitivní vliv Slunce se projeví i na sentimentální úrovni. Lvi si budou moci užít harmonické a naplňující romantické klima. Bude pro ně snazší komunikovat s partnerem a najít společnou řeč v případě neshod.

Beran: síla a odhodlání

Beran, druhé znamení, které zvláště těží ze sluneční energie, je také znamení ohně, kterému vládne Mars, planeta energie a akce. Během tohoto období získají domorodci Berana příznivé energie v oblasti lásky, zdraví a financí.

Finanční prosperita

Beran se bude moci spolehnout na pomoc Slunce, aby viděl, jak jejich profesionální projekty rychle postupují a získávají konkrétní výsledky. Jejich kariéra by mohla nabrat nový směr díky povýšení nebo výrazné změně. Tento profesní rozvoj bude synonymem pro zvýšení finanční prosperity.

zdraví a pohoda

Sluneční energie bude mít také pozitivní dopad na zdraví Berana. Posílí se jejich vitalita a fyzická odolnost, což jim umožní cítit se ve skvělé kondici. Domorodci Berani se tak budou moci postavit novým sportovním výzvám nebo si prostě užít lepší kvalitu života.

Vyrovnaný milostný život

Vliv Slunce nakonec nabídne Beranovi naplňující a harmonický milostný život. Svobodní mohou najít lásku, zatímco páry budou moci upevnit svůj vztah lepší komunikací a vzájemným porozuměním.

Střelec: optimismus a štěstí

Konečně, Střelec je třetím znamením, kterému tento měsíc dává přednost solární energie. Střelec, kterému vládne Jupiter, planeta štěstí a expanze, je také znamením ohně a bude mít velký prospěch z kosmických vlivů ve sférách svého života.

Finanční stabilita

Střelci mohou očekávat finančně příznivé období. Mohli by těžit z neočekávaného zisku nebo dokonce vidět odměnu za své profesionální úsilí. Optimismus, který charakterizuje domorodce tohoto znamení, jim umožní věřit svým projektům a činit správná rozhodnutí, která zajistí jejich finanční budoucnost.

Zvýšená vitalita

Sluneční energie také přinese zlepšení zdraví Střelců. Jejich vitalita a dynamika budou posíleny, což jim umožní čelit každodenním výzvám s klidem a energií.

Láska a vztahy

Konečně blahodárný vliv Slunce vyústí v naplňující milostný život pro Střelce. Nezadaní budou mít více štěstí ve svých setkáních a budou schopni vytvořit upřímná a hluboká spojení. Pokud jde o páry, budou si moci užít harmonické období, kdy bude usnadněn dialog a rozplyne se napětí.

Během tohoto měsíce budou tato tři astrologická znamení zvláště těžit ze sluneční energie, aby k nim přitáhla výhody vesmíru. Ať už jde o finance, zdraví nebo vztahy, Lvi, Beran a Střelci budou moci naplno využít příležitostí, které toto požehnané období nabízí.

Domů » Blog » Tato 3 znamení jsou podle orientální astrologie nejvíce upřednostňována sluneční energií