Svátek všech svatých: pro tato znamení zvěrokruhu je ideální období k zahájení nových projektů

Alenka Procházková

Protože podzim je v plném proudu a my se blížíme Den všech svatých, mají některá znamení zvěrokruhu důvod k radosti. Období svátku Všech svatých by totiž podle hvězd bylo obzvlášť příznivé nové začátky pro tři z nich: Váhy, Štír a Střelec. V tomto článku zjistíte, proč je letošní sezóna pro tato astrologická znamení tak zvláštní a jaké typy projektů je na čase zvážit.

Váhy: mezi harmonií a kreativitou

Pro rodáky z Vah období od Den všech svatých 2023 představuje skutečný zlom. Jejich vládnoucí planeta Venuše skutečně vstupuje do hry a ovlivňuje jejich rozhodnutí a touhy. Zde je to, co v tomto období čeká Váhy:

Upřednostňujte rovnováhu a harmonii

Domorodci ve Vahách vždy hledají rovnováhu a harmonii, a to jak ve svém osobním, tak profesním životě. Během svátku Všech svatých bude tato touha silnější než kdy jindy. Bude proto pro ně klíčové odložit negativní vlivy a upřednostnit tak uklidňující a vyvážené prostředí.

Přečtěte si také :   Magická přitažlivost: 4 znamení zvěrokruhu, která fascinují svým charismatem

Dejte volný průchod jejich kreativitě

Váhy jsou plné nápadů a nikdy jim nedojdou projekty. Je tedy ideální čas uvést své touhy v život, ať už jde o nástup do nového zaměstnání, uměleckou cestu nebo založení firmy.

Rozvíjejte jejich síť

Váhy jsou dobré ve vytváření vztahů a udržování svého sociálního kruhu. Svátek Všech svatých tak bude příznivý k odborným a přátelským setkáním, která jim mohou pomoci pokročit v jejich projektech.

Svátek všech svatých: ideální čas začít nové projekty pro tato znamení zvěrokruhu
Svátek všech svatých: ideální čas začít nové projekty pro tato znamení zvěrokruhu

Štír: získejte sebevědomí a odvažte se změnit

V tomto období svátku Všech svatých zažívá znamení Štíra také a pohyb nahoru. Díky vlivu Pluta budou mít tito domorodci v ruce všechny karty k zahájení nových projektů s naprostým klidem. Zde je to, co je čeká:

Myslete na strategii a organizaci

S jejich vhledem a bystrým smyslem pro strategii budou Štíři obzvláště zběhlí v přístupu k tomuto období metodou a reflexí. Budou muset být organizováni, aby využili této energie a realizovali své ambice.

Odvažte se změnit

Štír je od přírody znamením zaměřeným na transformaci a obnovu. Během svátku Všech svatých získá sebevědomí a bude více nakloněn uvažovat o radikálních změnách ve svém životě, ať už jde o stěhování, změnu kariéry nebo přijímání důležitých rozhodnutí.

Převzít jejich moc

V této sezóně se Štíři také budou muset naučit využívat své charisma a přirozenou autoritu, aby si upevnili svou pozici a úspěšně realizovali své projekty.

Přečtěte si také :   Láska a něha: romantická fáze začíná pro 4 znamení zvěrokruhu od 7. prosince 2023

Střelec: vydejte se dobývat své sny

Konečně i Střelec prožije příznivé období během svátku Všech svatých 2023. Toto znamení, neseno pozitivní energií Jupitera, bude připraveno udělat cokoliv, aby uskutečnilo své sny a získalo to, po čem touží. Zde je to, co čeká domorodce Střelce:

Rozšiřte jim obzory

Otevření a dychtiví po objevech se Střelec nezastaví před ničím, aby si rozšířil obzory a rozvinul své dovednosti. Bude tak připraven objevovat nové cesty a otevřít se mnoha příležitostem, a to jak profesně, tak osobně.

Věřte jejich projektům

Během této sezóny musí Střelci věřit svým projektům a nepodléhat pochybám nebo strachu z neúspěchu. Sebevědomí a odvážní budou mít všechny šance uspět ve svém podnikání, pokud bude jejich motivace bezchybná.

Podstupujte odměřená rizika

Optimističtí a dobrodružní Střelci nebudou váhat riskovat, aby dosáhli svých cílů. Nezbytné však bude, aby tato rizika pečlivě změřili a každou situaci s rozvahou analyzovali, aby neohrozili svůj úspěch.

Stručně řečeno, toto období svátku Všech svatých 2023 slibuje, že bude bohaté na příležitosti a výzvy pro ty, kdo se narodili ve znamení Vah, Štíra a Střelce. Ať už se chystají bilancovat své životy, demonstrovat strategii nebo se vydávají pokořit své sny, mají všechny důvody k radosti a plnému využití této velmi speciální sezóny.

Přečtěte si také :   Tato znamení, která podle astrologie preferují inteligenci před krásou

Domů » Blog » Svátek všech svatých: pro tato znamení zvěrokruhu je ideální období k zahájení nových projektů