Singles těchto 2 znamení najdou lásku v nadcházejících dnech, podle orientální astrologie

Alenka Procházková

Východní astrologie se svými předpovědi založenými na pohybech hvězd a pochopení jejich vlivu na jednotlivce nám někdy může dát nahlédnout do našeho romantického osudu. Podle předpovědi na měsíc srpen dvě znamení vynikají z hlediska vaší šance na brzké nalezení lásky. Zde je tedy podrobný pohled na tato dvě znamení zvěrokruhu, která by měla být připravena rozloučit se se svobodou.

První znamení: Drak

Lidé narození ve znamení Draka jsou známí svou neomezenou energií, vášní a magnetismem. Vždy mají přímý přístup k životu a jsou obzvláště atraktivní v očích mnoha živlů zvěrokruhu. V srpnu budou moci využít této aury k přilákání štěstí v lásce a setkat se s osobou, která jim odpovídá.

Nečekaná setkání

U Draků je velmi pravděpodobné, že někteří z nich někoho zcela nečekaně potkají. Z prostého pohledu na ulici, úsměvu na kolemjdoucího nebo i diskuze během večera s přáteli může vzniknout krásný milostný příběh. Pro nezadané ve znamení je důležité otevřít svá srdce avítám možnost setkáníi když to vědomě nehledali.

Síla hvězd

Východní astrologie zdůrazňuje vliv postavení planet na Dračí milostné štěstí v srpnu. Zejména Saturn bude hrát určující roli v sentimentálním osudu tohoto znamení a dá mu a energie napomáhající setkáním a vytváření citových vazeb. Dračí nezadaní by proto měli sledovat příležitosti, které se jim naskytnou, a využít každou potenciální příležitost k lásce.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení zvěrokruhu si do konce prosince 2023 splní největší sen svého života
Singles těchto 2 znamení najdou lásku v nadcházejících dnech, podle orientální astrologie
Singles těchto 2 znamení najdou lásku v nadcházejících dnech, podle orientální astrologie

Druhé znamení: Kohout

Lidé narození v astrologickém znamení Kohouta jsou známí svou poctivostí, velkou hrdostí a bystrým smyslem pro pozorování. Jsou to také velmi talentovaní jedinci, kteří dokážou okouzlit své okolí svým uměleckým nadáním nebo darem výmluvnosti. Pro tyto lidinnesposlední srpnové dny představují obzvláště příznivý čas pro setkání se svou spřízněnou duší.

Podpora od přátel

Pro nezadané Rooster budou přátelé hrát klíčovou roli v jejich snaze o lásku. Je možné, že je přítel seznámí s osobou, která je svede a se kterou rychle naváže pevné pouto. Rodáci tohoto znamení proto musí přijmout pomoc ze svého sociálního okruhu a věřit jejich intuici když cítí přitažlivost k někomu novému ve svém životě.

Role prvků

Podle východní astrologie prvky jako dřevo, oheň, země, kov a voda ovlivňují naši existenci a naše vztahy. Pro nezadané ve znamení kohouta v srpnu bude důležité vzít v úvahu tento mystický aspekt, aby určit, zda je nadcházející romantické setkání příznivé podle živlů přítomný ve dvou příslušných znameních zvěrokruhu.

Tipy, jak co nejlépe využít toto příznivé období

  • Otevři své srdce : Svobodní z dotčených znamení musí být připraveni přivítat lásku a ukázat otevřenou a vyrovnanou tvář, aby podpořili setkání s potenciálním partnerem.
  • Využijte každé příležitosti : Neměli byste váhat využít každou příležitost, která se vám naskytne, abyste poznali nové lidi. Účast na společenských akcích, vycházky s přáteli nebo sportovní aktivity jsou způsoby, jak zvýšit své šance na zamilování.
  • Věřte své intuici; Když s někým cítíte silné spojení, obecně se doporučuje řídit se svými instinkty a prozkoumat možnosti, které tento začínající vztah nabízí.
  • Věřte orientální astrologii : Předpovědi pro tato dvě znamení jsou optimistické a vedou nezadané na cestu k romantickým setkáním. Je proto klíčové zůstat v naději a dát si každou šanci najít lásku.
Přečtěte si také :   Vánoce přinesou štěstí a lásku těmto 5 čínským znamením zvěrokruhu

Orientální astrologie zkrátka vrhá světlo na měsíc srpen jako zvláště příznivé období pro lásku pro ty, kdo se narodili ve znamení draka a kohouta. Musí být pozorní k příležitostem, které se objeví, a zaujmout otevřený a starostlivý přístup, aby si podmanili srdce svého budoucího partnera.

Domů » Blog » Singles těchto 2 znamení najdou lásku v nadcházejících dnech, podle orientální astrologie