Šepot hvězd: znamení zvěrokruhu, která nejvíce těží z období svátku Všech svatých

Alenka Procházková

Jak je podzim dobře zavedený a blíží se svátek Všech svatých, zdá se, že někteří lidé více souzní s tímto tajemným obdobím. Ukazuje se totiž, že zvláště tři znamení zvěrokruhu jsou na toto roční období obzvlášť vnímavá. Vzhledem ke své citlivosti nebo svému sklonu k duchovnosti se domorodci z Váhy, Štír a Střelec zažijte více těchto okamžiků introspekce a úvah o smrti a posmrtném životě.

Strašidelné období svátku Všech svatých a Halloweenu

Dušičky jsou křesťanský svátek, který se každoročně slaví 1. listopadu, po kterém následuje 2. listopadu slavný Dušičkový svátek. Je to také období ve znamení svátku Halloween, který se slaví večer 31. října, zejména ve Spojených státech a v některých evropských zemích. Tyto události jsou obecně spojeny s temnou a tajemnou atmosférou, připomínající křehkost života a přítomnost posmrtného života.

Vliv hvězd na znamení zvěrokruhu během děsivého období

U některých jedinců mají astrální energie pozorované během tohoto období nepopiratelný vliv na jejich náladu, štěstí a dokonce i životní volby. Velkou zásluhu na tom mají jejich znamení zvěrokruhu. Přátelé domorodců Vah, Štíra a Střelce tak budou moci vydat svědectví o změnách, které se v nich v tomto období odehrávají.

Přečtěte si také :   Podle astrologů povedou hvězdy tento týden 2 znamení zvěrokruhu k bohatství
Šepot hvězd: znamení zvěrokruhu, která nejvíce těží z období svátku Všech svatých
Šepot hvězd: znamení zvěrokruhu, která nejvíce těží z období svátku Všech svatých

Váhy: rovnováha mezi dvěma světy

Pro domorodce Vah by toto nadšení pro tajemství svátku Všech svatých mohlo souviset se symbolikou jejich znamení, která je zásadně spojena s myšlenkou rovnováhy a harmonie. Váhy mají proto v tomto ročním období tendenci pociťovat zvláštní spojení s duchovním světem. Když v roce 2023 svítá Halloween, Váhy vyjadřují svou zvědavost na neviditelné síly a vyhledávají neobvyklé zážitky, aby se pokusily navázat spojení s posmrtným životem.

Štír: fascinace smrtí

Mezi domorodci ve znamení Štíra je fascinace smrtí a proměnou přítomná po celý rok, ale ještě více je pociťována v období svátku Všech svatých a Halloweenu. Štírovi vládne Pluto, planeta smrti, regenerace a proměny, není divu, že toto znamení přitahuje tato témata. Během tohoto období budou Štíři hledat smysl a budou se snažit porozumět pomíjivé podstatě lidské existence. Navíc intenzivní emoce, které toto období provázejí, budou mít na tyto domorodce silný dopad a posílí jejich víru v nesmrtelnost duše.

Střelec: duchovní hledání

Tato jedinečná atmosféra tajemství a introspekce se konečně dotkne i domorodců ve Střelci. Vedeni svou spřízněností s spiritualitou a moudrostí, budou tito jedinci moci využít tohoto období k tomu, aby se znovu zaměřili na své přesvědčení nebo prozkoumali nové filozofické cesty. Den Všech svatých a Halloween proto představují pro Střelce, kteří vždy hledají pravdu a duchovní dobrodružství, časy vhodné k zamyšlení a osobnímu vývoji.

Přečtěte si také :   Podzimní deprese: tři znamení zvěrokruhu silně ovlivnila podzim

Jak co nejlépe využít tento děsivý čas podle vašeho astrologického znamení?

  1. Pro Váhy: Poslouchejte svou zvědavost tím, že se ponoříte do esoterických čtení nebo se zapojíte do neobvyklých aktivit kolem paranormálních jevů.
  2. Pro Štíra: Přijměte a zkroťte své obavy konfrontací s tématy smrti a transformace prostřednictvím nových a obohacujících zkušeností.
  3. Pro Střelce: Udělejte krok zpět od svých přesvědčení a neváhejte prozkoumat nové duchovní perspektivy, abyste vrhli nové světlo na svůj život a budoucí aspirace.

Je fascinující pozorovat vliv hvězd na znamení zvěrokruhu v období svátku Všech svatých a Halloweenu. Pro ty, kteří se narodili ve znamení Vah, Štíra a Střelce, může být toto období příležitostí prožít významné zážitky plné odhalení, a to jak na osobní, tak duchovní úrovni.

Domů » Blog » Šepot hvězd: znamení zvěrokruhu, která nejvíce těží z období svátku Všech svatých