Pravá láska čeká na 3 znamení zvěrokruhu v týdnu od 9. do 15. října 2023

Alenka Procházková

Láska je tajemný a nepředvídatelný pocit, který nás může kdykoli překvapit. Týden 9. až 15. října 2023 slibuje, že bude bohatý na emoce pro určitá znamení zvěrokruhu, jejichž planety přinesou překvapení a příležitosti k romantickým setkáním. Pojďme společně zjistit, která tři znamení v tomto období s největší pravděpodobností zažijí pravou lásku.

První znamení: Beran (21. března – 19. dubna)

Symbol vášně a energie, Beran využije tento týden k plnému prožití každého okamžiku. Pod vlivem planet bude mít toto znamení zvěrokruhu šanci potkat ideálního člověka, se kterým prožije silné a nezapomenutelné chvíle.

Příležitosti pro romantická setkání

S Marsem ve znamení jste nuceni vymanit se ze své rutiny a prozkoumat nové obzory. Domorodci ve znamení Berana budou mít všechny důvody cítit se přitažlivě a charismaticky, což jim umožní snadno oslovit nové lidi a uvažovat o vážných vztazích.

Vztah založený na důvěře

Vliv Saturnu ve vašem milostném sektoru podpoří pevný, trvalý a naplňující vztah. Pro Berana se tento týden zdá být příznivý pro vytvoření základů vztahu důvěry a vzájemného respektu s osobou, kterou potkají.

Přečtěte si také :   Od 11. do 17. prosince 2023 budou 3 znamení zvěrokruhu těžit z tohoto každoročního rituálu k přilákání peněz
Pravá láska čeká na 3 znamení zvěrokruhu v týdnu od 9. do 15. října 2023
Pravá láska čeká na 3 znamení zvěrokruhu v týdnu od 9. do 15. října 2023

Druhé znamení: Váhy (23. září – 22. října)

Znamení představující lásku a harmonii, Váhy budou mít během tohoto týdne v říjnu 2023 obzvlášť štěstí. Rodáci z tohoto znamení, kteří často hledají rovnováhu ve svých romantických vztazích, budou okouzleni překvapeními, která pro ně planety přichystají.

Nečekaná setkání

Během tohoto období budou mít Váhy každou příležitost setkat se se zajímavými lidmi, kteří jsou kompatibilní s jejich očekáváními. Přítomnost Venuše ve vašem znamení skutečně podpoří atraktivní a slibné výměny s lidmi, kteří vám opravdu vyhovují.

Dlouhodobá láska je možná

Váhy jsou známé svou nerozhodností a obtížností dělat trvalé závazky; pozitivní vliv Uranu však posílí touhu po stabilitě a hlubokém nasazení. Váhy tak budou otevřenější myšlence budování romantického vztahu založeného na spoluúčasti a plánování společné budoucnosti.

Třetí znamení: Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelec, dobrodruh a optimista, shledá tento týden příznivým pro prožití svého milostného života naplno. I toto astrologické znamení bude ovlivněno vlivem planet, které jim dají příležitost setkat se s osobou, se kterou budou sdílet nezapomenutelné chvíle.

Překypující nadšení

Pod vlivem Jupitera budou domorodci ve Střelci společenštější a extrovertnější než obvykle. Budou umět vyzdvihnout své kvality a neopomenou svést svou spontánností, dobrou náladou a dobrodružným duchem při besedách s novými kontakty.

Přečtěte si také :   Tato znamení, která podle astrologie preferují inteligenci před krásou

Vášnivý a stimulující vztah

Láska, kterou Střelec zažije tento týden, bude intenzivní a vzrušující. Výměny s jejich partnerem budou poznamenány neutuchající upřímností a spoluúčastí, stejně jako touhou objevovat společně nové zážitky. S Neptunem ve svém milostném sektoru budete připraveni plně prožít tento milostný příběh se všemi radostmi a překvapeními, které s sebou nese.

  1. Beran: vášeň a energie ve službách lásky.
  2. Rovnováha : tam je láska a harmonie.
  3. Střelec: dobrodružství a nadšení při hledání intenzivních vztahů.

Stručně řečeno, tato tři znamení zvěrokruhu budou mít všechny klíče v ruce, aby mohli naplno využít tento týden v říjnu 2023, bohatý na překvapení a romantické příležitosti. Stačí, aby nasadili své kvality, aby sváděli a byli pozorní k příležitostem, které se jim nabízejí, aby prožili skutečně naplňující milostný příběh.

Domů » Blog » Pravá láska čeká na 3 znamení zvěrokruhu v týdnu od 9. do 15. října 2023