Pravá láska: 3 znamení budou těžit z pozitivních účinků novoluní 13. listopadu 2023, podle čínské astrologie

Alenka Procházková

Tam novoluní 13. listopadu 2023 je velmi očekávaná astrologická událost, zejména pro ty, kteří doufají, že tam najdou odpovědi na své sentimentální otázky. Podle čínské astrologie by toto lunace mohla přinést velké změny v milostných životech určitých znamení zvěrokruhu. Zde jsou tři čínská astrologická znamení, která by měla těžit z pozitivních účinků tohoto novoluní na jejich hledání skutečné lásky.

1. Drak: období, které je synonymem osobního rozvoje

Pro ty narozené ve znamení Drak, toto novoluní ohlašuje období obnovy s blahodárnými účinky pro jejich milostný život. A skutečně, Drak se zdaleka nespokojí s tím, že zůstane tiše ve svém doupěti, musí dát svou nesmírnou energii do služeb své lásky.

Schopnost vystoupit ze své komfortní zóny

Během tohoto období bude jádrem starostí Draků potřeba opustit svou komfortní zónu a objevit nové zážitky. Tato touha po expanzi jim to umožní rozvíjet více empatie a porozumění vůči svým potenciálním nebo současným partnerům. Budou tak mít v ruce všechny klíče k upevnění vztahů nebo navázání nových.

Přečtěte si také :   Tajemství dlouhověkosti podle čínské astrologie: 3 znamení, která žijí nejdéle než všechna ostatní

Překypující energie k překonání překážek

Draci budou také těžit z bezmezné energie, která jim umožní čelit všem výzvám a překonat překážky, které by mohly stát mezi nimi a jejich pravou láskou. Díky tomu mimořádná vitalitanajdou potřebnou rovnováhu mezi inovativními nápady a tradičními hodnotami, aby si vybudovali silné a trvalé romantické vztahy.

2. Prase: hledání stability a důvěry

Pro čínské znamení Prase, novoluní 13. listopadu 2023 je synonymem pohodlí a vnitřního klidu. Toto období přinese domorodcům z tohoto znamení klid, který potřebují k vytvoření rámce vedoucího k rozvoji velkých sentimentálních projektů.

Příležitosti využít k obohacení svého milostného života

Během této astrologické události budou muset Prasata dávat pozor na příležitosti, které se jim naskytnou v rámci setkání a výměn. To jim umožní vytvořit bohatou a pestrou sociální síť, ve které budou moci najít partnera schopného nabídnout stabilitu a důvěru tak vyhledávaný.

Osobní posouzení a práce s emocemi

Kromě toho budou mít tito domorodci příležitost zamyslet se nad svými vlastními chybami a emocionálními návyky, aby se osvobodili od blokád, které jim brání v přístupu k pravé a naplňující lásce. Tato prospěšná introspekce jim to umožní uvědomit si jejich potřebu klidu a bezpečí v jejich milostném životě, aby se mohli klidně posunout vpřed.

3. Pes: čas na obnovu v lásce

Konečně posledním čínským znamením, které plně využívá blahodárných účinků novoluní 13. listopadu 2023, je Pes. Velmi citliví na kosmické vibrace, domorodci tohoto znamení prožijí toto období jako opravdové láskyplné znovuzrození, a to jak na osobní úrovni, tak ve vztahu k okolnímu světu.

Přečtěte si také :   Prosinec bude měsícem velké motivace pro 4 čínská astrologická znamení

Duchovní touhy v souladu s láskou

Toto lunace bude znamenat důležitou etapu na duchovní cestě Psů, kteří budou mít všechny důvody k radosti ze svého vývoje. Jejich touha po porozumění a spojení s vesmírem bude skutečně dána do služeb jejich emočního rozvoje, čímž se otevře cesta k autentičtější a hlubší vztahy.

Trpělivost a vytrvalost odměněna

Věrní sami sobě budou Psi i nadále projevovat loajalitu, čestnost a laskavost vůči ostatním. Tyto nepopiratelné vlastnosti o to více ocení jejich romantičtí partneři, kteří poznají vynaložené úsilí a na oplátku jim nabídnou veškerou požadovanou pozornost a náklonnost. Domorodci ze Psa proto uvidí své trpělivost a vytrvalost odměněna během tohoto lunárního cyklu.

Novoluní 13. listopadu 2023 se zdá být zvláště příznivou událostí pro čínská znamení draka, prasete a psa v jejich snaze o skutečnou lásku. Prostřednictvím osobních proměn, příležitostí k uchopení a zvýšení moudrosti budou tato tři znamení schopna žít obohacující, upřímné a naplňující sentimentální zážitky.

Domů » Blog » Pravá láska: 3 znamení budou těžit z pozitivních účinků novoluní 13. listopadu 2023, podle čínské astrologie