Pozor, tato znamení zvěrokruhu zažijí od 20. listopadu velmi frustrující období

Alenka Procházková

Hvězdy mají někdy překvapivé účinky na náš každodenní život a naše emoce. Od 20. listopadu 2023 budou muset některá znamení zvěrokruhu čelit zvlášť komplikovanému období. Toto období frustrace ovlivní především tři astrologická znamení, u kterého bude trpělivost těžce zkoušena. Bez dalších řečí pojďme zjistit, které.

Býk: otřesy a otázky

Přátelé Býci, připravte se na to, že projdete delikátní fází, ve které by mohl být narušen váš klidný a klidný temperament. Pravděpodobně budete mít dojem, že se vás neustále někdo ptá a že vaše touhy maří nepředvídané překážky. Oblasti, které se v tomto období nejvíce dotknou, budou pracovní a rodinné vztahy.

práce:

V této oblasti můžete narazit na zpoždění a neúspěchy, které vedou k rostoucímu pocitu frustrace. Budete muset prokázat vytrvalost a mít na paměti, že tyto překážky nejsou nepřekonatelné. Pro udržení kurzu v tomto oceánu frustrací bude zásadní dobře uvážené rozhodování.

Rodinný život :

Atmosféra v domácnosti bude pravděpodobně také neklidná, mohou propuknout konflikty a nedorozumění mezi členy rodiny. Pak bude nutné komunikovat s oddělením a diplomacií, aby se tyto problémy vyřešily dříve, než budou příliš velké.

Přečtěte si také :   Od 11. do 17. prosince 2023 budou 3 znamení zvěrokruhu těžit z tohoto každoročního rituálu k přilákání peněz
Pozor, 3 znamení zvěrokruhu zažijí od 20. listopadu frustrující období
Buďte opatrní, 3 znamení zvěrokruhu zažijí od 20. listopadu 2023 frustrující období

Střelec: těžká rozhodnutí

Pro Střelce bude toto frustrující období mít za následek především volby, kterým musí čelit a které je přivedou do nepohody. Ať už jde o určování nového profesního směru nebo rozhodování o jejich romantických vztazích, tato nerozhodnost bude těžce zatěžovat jejich morálku.

Profesionální překážky:

Do značné míry ovlivnění špatným vlivem Měsíce v listopadu 2023 budou Střelci pravděpodobně muset zvážit alternativy ke své současné situaci na profesionální úrovni. A zatímco někteří to budou považovat za příležitost znovu se objevit, jiní pocítí hlubokou frustraci spojenou s touto potřebou změny.

Srdce :

Po citové stránce bude toto období ve znamení otázek a dotazů na stávající vztah či možnost navázání nového. Střelci si proto budou muset dávat pozor, aby nedělali ukvapená rozhodnutí a zůstali pozorní ke svým instinktům, aby je lépe vedli v těchto chvílích plných napětí.

Vodnář: neklid a stagnace

Pokud jsou Vodnáři známí svou dynamikou a touhou po nových věcech, toto období je vystaví zkoušce tím, že zablokuje určité projekty a přinutí je zůstat na místě. Frustrace Vodnáře se může projevit ve formě neklidu a neklidu.s pocitem, že jsou v pasti, zatímco touží po útěku.

Ohrožené projekty:

Ať už v profesní nebo osobní oblasti, Vodnář uvidí, že jeho nápady a iniciativy budou brzdit různé překážky, které ho donutí přehodnotit své plány a přizpůsobit se situaci. Tuto povinnost změnit kurz může být obtížné přijmout, protože toto znamení zvyklé vnucovat svou vůli.

Přečtěte si také :   Nebudou moci uniknout svému osudu, tato znamení zvěrokruhu by se v roce 2024 mohla stát milionáři

V akci:

Vodnáři, kteří jsou často považováni za velmi energické znamení, budou muset během tohoto období nasměrovat svou energii jinam, zejména prostřednictvím sportovních nebo uměleckých aktivit, které jim umožní vypustit páru a zároveň si udržet určitou kontrolu nad situací.

  • Býk: pozdvižení a zpochybňování (práce; rodinný život).
  • Střelec: těžká rozhodnutí (profesionální překážky; srdce).
  • Vodnář: agitace a stagnace (zmařené projekty; v akci).

Od 20. listopadu 2023 budou muset být Býci, Střelci a Vodnáři trpěliví a zůstat flexibilní tváří v tvář různým výzvám, které se jim postaví do cesty. I když toto období slibuje být frustrující, je nezbytné mít na paměti, že tyto těžké časy nakonec pominoučímž je ponechán prostor pro dlouho očekávanou obnovu pro každé z těchto znamení zvěrokruhu.

Domů » Blog » Pozor, tato znamení zvěrokruhu zažijí od 20. listopadu velmi frustrující období