Ovlivní Měsíc lovce v úplňku 28. října 2023 čínská znamení zvěrokruhu?

Alenka Procházková

Nebeská podívaná, kterou nabízí úplněk 28. října 2023také zvaný Měsíc lovce v úplňku, vyvolává mnoho otázek o jeho účincích na znamení čínského zvěrokruhu. Tato událost, která se shoduje s částečným zatměním Měsíce, by mohla ovlivnit lidi na základě jejich astrologického znamení.

Kde a kdy pozorovat měsíc lovce v úplňku 28. října 2023?

Abyste tento podzimní úplněk využili na maximum, doporučuje se zvolit jasnou lokalitu a vyhnout se světelnému znečištění velkých měst. Úkaz bude viditelný od západu slunce, kdy náš přirozený satelit vyjde na východě, v souhvězdí Býka. Nejlepší čas na pozorování bude mezi Sobota večer a neděle ráno.

Zvláštnosti tohoto úplňku v říjnu 2023: částečné zatmění Měsíce a čínská znamení

Částečné zatmění Měsíce 28. října 2023

Jedním z nejzajímavějších aspektů letošního Měsíce v úplňku je částečné zatmění Měsíce, které jej doprovází. Během tohoto zatmění se Měsíc částečně ponoří do zemského stínu, což způsobí vzhled načervenalý odstín na části jeho povrchu. Toto zatmění však nebude viditelné ze všech oblastí zeměkoule. Ve skutečnosti budou pozorovatelné hlavně ze Severní Ameriky, určitých částí Asie a Oceánie.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení získávají štěstí díky úplňku 27. listopadu 2023

Vliv na čínská astrologická znamení

Nyní, když jsme probrali technické aspekty tohoto výjimečného úplňku, je čas diskutovat o tom, jak by tato událost mohla ovlivnit různá čínská astrologická znamení. Čínský zvěrokruh má 12 znamení, každému vládne zvíře a je spojeno s jedním z pěti prvků (dřevo, oheň, země, kov nebo voda). Zde jsou hlavní předpovědi pro 12 čínských znamení:

Ovlivní Měsíc lovce v úplňku 28. října 2023 čínská znamení zvěrokruhu?
Ovlivní Měsíc lovce v úplňku 28. října 2023 čínská znamení zvěrokruhu?

Krysa a Měsíc lovce v úplňku

Věrni své bystré povaze mohli Krysy využít tento čas k tomu, aby přemýšleli o svých cílech a strategiích, a to jak osobně, tak profesionálně. Energie uvolněné úplňkem a zatměním by mohly dát vzniknout Nové projekty a příležitostí pro lidi narozené v tomto znamení.

Vůl a říjnový úplněk

Buvoli by během této lunární fáze mohli čelit výzvám, zejména kvůli své omezenosti. S trochou flexibility a přizpůsobení však budou moci využít změny, které se rýsují a posílit jejich přirozenou vytrvalost.

Tygr a částečné zatmění Měsíce

Tygři budou chtít prosadit svou nezávislost a charisma v době úplňku. Tato doba by však mohla být také časem pro trochu introspekce a zamyšlení. povědomí o určitých aspektech jejich osobnosti.

Králík čelí Měsíci lovce v úplňku

Králíci jsou obvykle velmi citliví na výkyvy energie. Tento úplněk by proto byl příležitostí k bilancování jejich vnitřní pohody a emocionální rovnováhy. z kreativní projekty se mohl narodit v tomto období příznivém pro snění a představivost.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení získávají štěstí díky úplňku 27. listopadu 2023

Drak a říjnový úplněk

Pro Draky by tento úplněk mohl být příležitostí k výraznému pokroku v jejich osobních a profesionálních projektech, zejména díky jejich talentu a intuici. Sebevědomí bude nezbytné pro maximální využití pozitivních astrálních vlivů.

Hadi, úplněk a zatmění Měsíce

Toto období úplňku by mohlo povzbudit hady, aby nasměrovali svou inteligenci a intuici k překonání překážek, které se jim staví. Výzvy, se kterými se setkávají, budou vyžadovat jejich vrozená moudrost a jejich analytické schopnosti.

Kůň pod vlivem úplňku lovců

Koně, vždy hledající dobrodružství a svobodu, mohli cítit potřebu udělat inventuru a vážně přemýšlet o své blízké budoucnosti. Jasnost úplňku podpoří pevné a rozhodné rozhodování o jejich cestě.

Koza čelí říjnovému úplňku

Kozy, přirozeně citlivé a empatické, budou moci čerpat energii tohoto úplňku, aby posílily svá pouta s okolím. V tomto období budou zvláště pozorní k potřebám a emocím svých blízkých.

Opice a částečné zatmění Měsíce

Pro Monkeys by toto období mohlo být plné překvapení a nečekaných událostí. Jejich agilní mysl a přizpůsobivost jim umožní rychle se chopit příležitostí, které se jim naskytnou.

Kohout čelem k Měsíci lovce v úplňku

Lidé narození ve znamení Kohouta se budou moci spolehnout na své velké sebevědomí, aby čelili výzvám, které může tento úplněk přinést. Tato lunární fáze by jim také mohla umožnit vyniknout ve svých projektech díky jejich bystrému smyslu pro detail a analýzu.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení získávají štěstí díky úplňku 27. listopadu 2023

Pes a říjnový úplněk

Toto výjimečné astrální období povzbudí Psy k osobní introspekci, aby zjistili, co je pro ně skutečně důležité. Budou tak mít možnost dále upevnit své vazby se svými blízkými a zdůraznit jejich loajální a věrný charakter.

Prase čelí částečnému zatmění Měsíce

Prasata budou touto sérií lunárních událostí obzvláště ovlivněna, což je donutí soustředit se na svůj milostný život. Zdůrazní se jejich přirozená empatie, stejně jako jejich velkorysost a schopnost porozumět emocím lidí kolem nich.

Domů » Blog » Ovlivní Měsíc lovce v úplňku 28. října 2023 čínská znamení zvěrokruhu?