Od 23. do 29. října 2023 se 4 znamení zvěrokruhu obrátí vzhůru nohama východem Měsíce v úplňku

Alenka Procházková

Úplněk je každý měsíc pozoruhodným jevem, který vzbuzuje fascinaci a úžas, zvláště když má značný vliv na naše životy. Od 23. do 29. října 2023 čtyři znamení zvěrokruhu zvláště pocítí tuto sílu přicházející z vycházejícího úplňku, 28. října 2023. Pojďme společně objevit tato dotčená znamení a jak budou zažívat tento velký energetický převrat.

Beran: výzvy, kterým je třeba čelit s odvahou

První znamení ovlivněné tímto východem Měsíce v úplňku je RAM. Pod vlivem této energie budou muset lidé narození v tomto znamení čelit výzvám, do kterých budou muset nasadit veškerou svou sílu a odvahu. V tomto období bude prověřeno jejich odhodlání, ale budou mít příležitost ukázat svou sílu a bojovnost.

Rozpracované projekty si najdou cestu

Beran také mohl během tohoto týdne vidět některé z jejich projektů, které se během tohoto týdne převrátily vzhůru nohama. Dlouho uvízlé situace by se mohly konečně zlepšit a nabídnout nové profesní nebo osobní perspektivy. Pro ty, kterých se to týká, je proto vhodné, aby neváhali podstoupit měřená rizika a investovali svou energii do uskutečnění svých ambicí.

Přečtěte si také :   Exploze peněz štěstí pro tato znamení zvěrokruhu díky konjunkci měsíce a Saturnu

Rakovina: období introspekce

Citlivý od přírody, znamení Rakovina bude také ovlivněn východem Měsíce v úplňku v říjnu 2023. Jedinci narození v tomto astrologickém znamení pak začnou mít potřebu introspekce, která je vyzve k zamyšlení nad svou současnou situací a nad tím, co skutečně chtějí.

Od 23. do 29. října 2023 se 4 znamení zvěrokruhu obrátí vzhůru nohama východem Měsíce v úplňku
Od 23. do 29. října 2023 se 4 znamení zvěrokruhu obrátí vzhůru nohama východem Měsíce v úplňku

Najděte rovnováhu tím, že se soustředíte na sebe

Vliv úplňku umožní Rakům uvědomit si určité pravdy skryté v nich samých, ať už jsou to potlačované pocity, nebo prostě nevyjádřené touhy. Tento týden zvýšené energie jim pomůže zhodnotit své vztahy s ostatními a najít potřebnou rovnováhu mezi prosazením sebe sama a udržením harmonie ve výměnách.

Váhy: volby

Ti, kteří se narodili ve znamení Zůstatek také uvidí jejich životy poněkud převrácené naruby tímto vycházejícím úplňkem. Pro ty, kdo se narodili v tomto znamení, to bude především zahrnovat choulostivá rozhodnutí, jak profesionálně, tak osobně.

Opětovné potvrzení osobních hodnot a priorit

Váhy se budou muset rozhodnout a určit, jaké jsou jejich priority během tohoto týdne ovlivněného úplňkem. Prosazením svého přesvědčení a zohledněním svého osobního rozvoje budou mít tito lidé šanci se snadněji prosadit v těžko zvládnutelných situacích.

Kozoroh: vítr obnovy

Konečně, znamení Kozoroh bude také ovlivněn východem tohoto úplňku v říjnu 2023. Jedinci narození v tomto znamení pocítí nutkavou potřebu změny, novosti a sebezdokonalování.

Přečtěte si také :   Tato znamení, která podle astrologie preferují inteligenci před krásou

Objevování neznámého a otevírání se světu

S energií uvolněnou tímto úplňkem budou Kozorozi schopni zahájit nové projekty, změnit prostředí nebo dokonce uskutečnit obohacující setkání. Tento převrat jim nabízí jedinečnou příležitost vystoupit ze své komfortní zóny a nadšeně přivítat změnu, která se sama představuje.

Jak můžeme podpořit toto období zvratů?

Pro každé dotčené znamení uvádíme několik tipů, které vám mohou pomoci tento turbulentní týden využít na maximum:

  • Udělejte si čas: Dejte si pár chvil být o samotě a zamyslete se nad svými pocity ze současných událostí.
  • Vyjádření svých emocí: nenechávejte si vše pro sebe, sdílejte své pocity a obavy s těmi blízkými, kteří vás mohou podpořit.
  • Ukažte pouštění: přijměte, že některé věci jsou mimo vaši kontrolu, a zaměřte se na oblasti svého života, ve kterých můžete jednat.
  • Abyste zůstali pozitivní: mějte na paměti, že i když jsou před námi výzvy, tato doba může být také příležitostí k osobnímu růstu a obnově.

Stručně řečeno, východ Měsíce v úplňku 28. října 2023 bude pro jedince postižené těmito emočními, vztahovými a profesními otřesy výjimečným okamžikem. Nechte každého, ať si uvědomí příležitosti, které se mu v tomto období naskytne, projeví přizpůsobivost a vítá blížící se změny.

Domů » Blog » Od 23. do 29. října 2023 se 4 znamení zvěrokruhu obrátí vzhůru nohama východem Měsíce v úplňku