Moje osobnost odpovídá mému držení těla, ale dám si záležet, aby to bylo správně! Podstoupíte test?

Alenka Procházková

Při hledání sebepoznání je nezbytné být otevřený a upřímný. To je klíč k tomu, aby test osobnosti, který se chystáme navrhnout, poskytl přesvědčivé výsledky, které odpovídají vašim aspiracím. Koncept je jednoduchý: jednoduše vás požádáme, abyste Jak si stojíte, když jste vzpřímený?a pak budeme interpretovat vaši odpověď…

Tento test odhalí překvapivé a skryté aspekty vaší osobnosti. Nenechte si tuto příležitost ujít a zúčastněte se tohoto experimentu hned. Pro tento test vám nabízíme pět různých poloh.. Je důležité, abyste věděli, že upřímnost by měla být vodítkem pro váš výběr, protože má zásadní vliv na vaši osobnost.

Test osobnosti: Jaké je vaše přirozené držení těla?
Test osobnosti: Jaké je vaše přirozené držení těla?

Test osobnosti: Vaše držení těla o vás prozradí vše!

Držení těla 1: Tento postoj naznačuje určitou míru napětí nebo nervozity. V současné době procházíte obtížným obdobím, které ve vás vyvolává obavy. Jste velmi ochranářští o své emoce a zdá se, že máte v dolní části zad určité napětí. Vyjádření vašich obav může být zásadním krokem k posílení vašeho pocitu bezpečí.

Držení těla 2: Zaujmutí této pozice ukazuje na pečlivost a smysl pro detail. Pokud se vám něco nelíbí, neváháte to neprodleně říci.. Tím se uvolní napětí, které se projevuje tímto tělesným postojem.

Postoj 3: Shrbené stání může naznačovat potřebu pomoci nebo nedostatek motivace. Tento typ postoje může odrážet unavený vzhled nebo snadnou sklíčenost. Neváháte požádat o pomoc a radu blízké přátele. A věnujte se fyzické aktivitě, abyste oživili své tělo i mysl!

Držení těla 4: Tento postoj odráží ochotný a odvážný temperament, synonymum pro člověka, který rád přebírá iniciativu, zejména v profesionálním prostředí. Dávejte však pozor, abyste to nepřehnali: příliš mnoho může být někdy škodlivé.

Postoj 5 : Pokud stojíte vždy rovně a vaše hlava je v jedné přímce s osou trupu, znamená to, že máte přímý přístup k věcem. Raději se problémům postavíte čelem, než abyste se pouštěli do složitého a zdlouhavého vysvětlování. Vaše držení těla svědčí o vzpřímenosti a upřímnosti.

Domů » Blog » Moje osobnost odpovídá mému držení těla, ale dám si záležet, aby to bylo správně! Podstoupíte test?