Milostný život 2 znamení čínského zvěrokruhu hrozí, že se do konce října 2023 převrátí vzhůru nohama

Alenka Procházková

Pokud jde o lásku, život má někdy v zásobě velká překvapení. Před koncem října 2023 zažijí dvě čínská znamení zvěrokruhu důležitý zlom ve svých milostných životech. Čínský horoskop, bohatý na dvanáct astrologických znamení a pět prvků, nám umožňuje analyzovat přítomné energie a určit, které z těchto dvou znamení uvidí svou vzestupnou křivku na romantické úrovni. Prostřednictvím tohoto článku se pojďme ponořit do tajů orientální astrologie, abychom odhalili tajemství těchto sentimentálních proměn.

Dualita vlastní čínskému astrologickému systému

Čínský horoskop je komplexní a fascinující astrologický systém, založený na cyklu dvanácti let, z nichž každý je spojen s jiným totemickým zvířetem. Každé znamení zvěrokruhu také koresponduje s jedním z pěti živlů (dřevo, oheň, země, kov a voda), což vytváří jedinečnou kombinaci a ovlivňuje osobní vlastnosti a milostný život každého člověka.

Had a prase: dvě znamení uprostřed sentimentální proměny

Mezi dvanácti znameními čínského zvěrokruhu se dvě zdají být zvláště ovlivněna velkými romantickými otřesy před koncem října 2023:

  1. had: Znamení moudrosti a inteligence, had je citlivá a emocionálně komplexní bytost. Lidé narození v tomto znamení mají často problém se odhalit a vyjádřit své pocity. Tento charakterový rys může představovat překážku v jejich romantických vztazích.
  2. Prase : Velkorysé, upřímné a loajální prase je znamením vysoce ceněným pro svou schopnost vytvářet silná pouta s těmi, kteří jsou mu blízcí. Někdy má však tendenci se nechat zahltit svými emocemi, což může narušit rovnováhu jeho romantických a přátelských vztahů.

Tato dvě zvířata s kontrastními vlastnostmi se tak budou muset vypořádat s obdobím bohatým na zvraty na sentimentální úrovni, kde se příležitosti k obnově mísí s výzvami, které je třeba překonat, aby upevnili svůj dosavadní milostný život.

Milostný život 2 znamení čínského zvěrokruhu hrozí, že se do konce října 2023 převrátí vzhůru nohama
Milostný život 2 znamení čínského zvěrokruhu hrozí, že se do konce října 2023 převrátí vzhůru nohama

Faktory těchto romantických zvratů pro The Snake a The Pig

Různé astrální prvky mohou ovlivnit sentimentální život dotčených znamení, ať už se jedná o prvek spojený s rokem jejich narození nebo o jiné obecnější astrologické faktory. V tomto ohledu lze uvést následující důvody pro vysvětlení těchto bezprostředních proměn pro Hada a Prase:

Vliv prvku Země, který řídí rok 2023

V čínské astrologii je každý rok umístěn ve znamení jednoho z pěti prvků. V roce 2023 však bude v centru pozornosti prvek Země, který podpoří pevnost, stabilitu a vytrvalost. Je proto vhodný čas udělat si čas na práci na sobě a svých romantických vztazích.

Pro hada:

Lidé narození ve znamení Hada budou moci využít této telurické energie k posílení svých emocionálních základů, lépe porozumět svým potřebám a očekáváním ve svých romantických vztazích, a tak rozvíjet pevnější a naplňující vztahy.

Pro prase:

Vliv elementu Země také povzbudí prasečí domorodce, aby prokázali větší moudrost a mistrovství ve svých pocitech. Budou tak schopni zachovat rovnováhu ve svých romantických vztazích a vyvinout se směrem ke zdravé a upřímné náklonnosti.

Vliv planet a hvězd v tomto období

Kromě čínských prvků může mít na milostný život domorodců východního zvěrokruhu zásadní vliv také poloha a pohyby hvězd. V roce 2023 pravděpodobně ovlivní Hada a Prase několik pozoruhodných astrálních událostí:

  • Průchod Venuše, planety lásky, v domě 12 by mohl být příležitostí ukázat více empatie a porozumění v romantických vztazích.
  • Jupiter, planeta přinášející štěstí a expanzi, ve spojení se Sluncem nabídne příležitosti k emocionálnímu naplnění těm, kteří vědí, jak se této příležitosti chopit.

Tváří v tvář těmto nadcházejícím sentimentálním otřesům budou muset domorodci z Hada a Vepře prokázat přizpůsobivost a otevřenost, aby tyto transformace co nejlépe uvítali. Čínský horoskop nám připomíná, že milostný život je měnící se doménou, kde je třeba si každý okamžik vychutnat a ocenit pro jeho skutečnou hodnotu.

Domů » Blog » Milostný život 2 znamení čínského zvěrokruhu hrozí, že se do konce října 2023 převrátí vzhůru nohama