Milostné životy těchto 3 znamení zvěrokruhu budou bohaté na události během novoluní 14. října 2023

Alenka Procházková

V noci 14. října 2023 se na obloze objeví nový měsíc. Tuto astrální událost si nevšimnou některá znamení zvěrokruhu, která uvidí, že jejich milostný život zažije nečekaný obrat. Zjistěte, kterých tří znamení se to týká a jaké otřesy by měly očekávat.

Býk: emoce na hraně

Domorodci z Býka budou mezi prvními, kterých se toto novoluní dotkne. Pod jeho tajemným vlivem pocítí své emoce jako nikdy předtím. Klidně by se mohlo stát, že je to povede po cestě milostných vyznání, což způsobí nějaké vlny v jejich milostném životě.

Výčitky a odhalení

Pod vlivem tohoto novoluní bude mít Býk nepotlačitelnou touhu uvést věci na pravou míru. Pokud je tedy nevyřčené věci tíží již delší dobu na srdci, je velmi pravděpodobné, že se od nich v tomto turbulentním období konečně osvobodí. Ať už jde o vyjádření svých zadržovaných citů nebo odhalování tajemství souvisejících s jejich milostným životem, každý bude muset očekávat destabilizující následky.

Nová setkání a napětí

Zatímco někteří Býci se budou muset vypořádat se spoustou změn ve svém vztahu, jiní možná objeví lásku. Zdá se, že tento novoluní přispívá k novým příběhům pro nezadané ve znamení. Pozor však, nespěchejte bezhlavě: s tolika emocemi by byla škoda nechat se příliš rychle unést potenciálně pomíjivým vztahem.

Přečtěte si také :   Nebudou moci uniknout svému osudu, tato znamení zvěrokruhu by se v roce 2024 mohla stát milionáři
Milostné životy těchto 3 znamení zvěrokruhu budou bohaté na události během novoluní 14. října 2023
Milostné životy těchto 3 znamení zvěrokruhu budou bohaté na události během novoluní 14. října 2023

Blíženci: obtížné rozhodování

Toto novoluní 14. října 2023 přinese pro Blížence také svou porci romantických zvratů. Pro ty druhé bude období poznamenáno velkou potřebou změny a obnovy, která by je mohla dotlačit učinit rozhodná rozhodnutí ve svém milostném životě.

Pochopte potřebu změny

V tomto období domorodci tohoto znamení nahlédnou do svých minulých i současných romantických nespokojeností. Tato práce introspekce jim pomůže uvědomit si jejich skutečnou touhu po obnově. To je však také přivede k určitým složitým a určujícím otázkám ohledně jejich romantické budoucnosti.

Udělejte zásadní volbu

Tváří v tvář tomuto postřehu by se někteří Blíženci mohli rozhodnout svůj současný vztah ukončit nebo se naopak pokusit vztah zachránit tím, že se dohodnou na společné diskusi a přemýšlení o možných řešeních. V každém případě toto období bude synonymem pro zásadní vliv na jejich milostný životkterou nelze ignorovat jinak zbytečně prodlužuje prožívané nepohodlí.

Rak: vášeň v syrovém stavu

A konečně, zejména mezi těmi, kdo se narodili v Raku, budou účinky tohoto novoluní nejpozoruhodnější. Uneseni vírem vášnivé energie se budou muset připravit intenzivní emocionální momenty.

Vyhrocené vztahy

Pod vlivem měsíce naberou výměny názorů mezi Raky a jejich partnery obzvláště vášnivé obrátky. Mezi bláznivou láskou a elektrickými hádkami by mohlo ve vzduchu být několik jisker! Tato napětí však budou mít tendenci posilovat stávající vazby, pokud v určitých případech nepropadnete žárlivosti nebo hněvu.

Přečtěte si také :   Úspěch ve financích: 5 znamení zvěrokruhu využívá konec podzimu 2023 k dosažení svých cílů

Nové zážitky

  • Nová území: Nezadaným, kteří hledají dobrodružství, by éra novoluní mohla nabídnout skvělé romantické objevy. Zvědaví a odvážní, nebudou váhat přemýšlet mimo rámec, aby prožili svůj příběh s vášní a autenticitou.
  • Intenzivní setkání: Setkání uskutečněná během tohoto období budou mít každou šanci udělat dojem. Raci by se tak mohli nechat napadnout novými a vše pohlcujícími emocemi, které je donutí pustit a žít ze dne na den.

Dopady tohoto novoluní 14. října 2023 budou tedy těmito třemi znameními zvěrokruhu pociťovány jinak. Protože v lásce není nikdy nic samozřejmé, bude nezbytné, aby si každý z nich udělal čas na přemýšlení o důsledcích tohoto nebeského pohybu na jejich milostný život.

Domů » Blog » Milostné životy těchto 3 znamení zvěrokruhu budou bohaté na události během novoluní 14. října 2023