Jaká je vaše skrytá spiritualita? Tento osobnostní test vám to prozradí!

Alenka Procházková

Mandaly jsou kruhové, symetrické kresby. symbolizují myšlenku, že život nikdy nekončí. Mnoho mandal má pro jednotlivce nebo skupinu jednotlivců duchovní význam. Hinduisté byli jedním z prvních národů, které mandaly používaly jako duchovní nástroj, ale většina lidí zná mandaly vytvořené buddhisty.

Mandaly mohou vytvářet i jednotlivci, aby symbolizovaly jejich cestu životem. Mandaly mohou také vyprávět příběh jednotlivce. V některých případech, odhalují životní cestu jednotlivce. Skupiny mohou vytvářet mandaly, které odhalují, co potřebují udělat, aby jako skupina rostly a rozvíjely se.

Test osobnosti: Která mandala vás na první pohled osloví
Test osobnosti

Všichni se v životě rozhodujeme, ale někdy si neuvědomujeme, jaký vliv mají tato rozhodnutí na naši existenci. Tentokrát je to vaše volba, která určuje mandalu, která vás spojuje s vaším duchem! Vaše volba určuje, jakou duchovní mandalou jste. Objevte nyní, se kterou mandalou jste nejvíce spojeni a co o vás prozrazuje.

Která mandala vás na první pohled nejvíce zaujala?

Mandala číslo 1 : Intuice

Mandala číslo 1 - Intuice
Mandala č. 1 : Intuice je váš nejdůležitější osobnostní rys

Jste mandalou intuice. Vaše mandala nese ducha sovy. Sova vám dává smysl pro zrak a schopnost hledat světlo ve tmě.

Stejně jako sova jste velmi pozitivní člověk a v každé situaci se snažíte udělat to nejlepší. Duch sovy působí jako klíč k odemčení vaší vnitřní moudrosti. Duch vaší mandaly vám připomíná, abyste byli vždy otevření, důvěřovali a naslouchali.

Vždy pamatujte… víte víc, než si myslíte! Důvěřujte svým instinktům!

Mandala číslo 2 : Láska

Mandala číslo 2: Láska
Mandala č. 2: Láska je váš nejdůležitější osobnostní rys

Jste mandalou lásky! Vaší mandale vládne živel vody. Opravdu věříte v lásku a jedním z vašich hlavních životních cílů je najít pravou lásku. Nesete v sobě ducha mořského koníka. Mořský koník přináší pečovatelské schopnosti a naprostou oddanost všem věcem a lidem, které milujete.

Mořský koník nám připomíná, abychom si zachovali všechny formy lásky jako hlavní životní motivaci!

Mandala číslo 3 : Odpuštění

Mandala číslo 3 : Odpuštění
Mandala č. 3: Odpuštění je váš nejdůležitější osobnostní rys

Vládne mu živel vody a vy v sobě nesete ducha psa. Tento duch nám připomíná bezpodmínečnou lásku a učí nás, že odpuštění je jednou z nejdůležitějších životních hodnot. U své mandaly se možná budete muset zamyslet nad všemi lidmi ve svém životě a nad tím, jak ovlivňují vaše pocity.

Vaše mandala věří, že teprve když někomu skutečně odpustíte, může začít skutečné uzdravení!

Domů » Blog » Jaká je vaše skrytá spiritualita? Tento osobnostní test vám to prozradí!