Čínský horoskop: 3 znamení mohla v listopadu 2023 přijít o peníze kvůli starému známému

Alenka Procházková

THE měsíc listopad 2023 slibuje, že bude rušný a plný zvratů pro domorodce různých znamení čínského zvěrokruhu. Podle astrologických předpovědí mohou někteří jedinci procházet těžkým finančním obdobím kvůli staré známé. Pojďme se společně podívat, které tři astrální pozice jsou těmito nepříjemnými událostmi ovlivněny.

Krysa: komplikovaný měsíc listopad pro toto mazané znamení

Krysa, první znamení čínského kalendáře, je často považována za odvážnou, zvědavou a podvodnou. Bohužel pro domorodce tohoto znamení, měsíc listopad 2023 nevypadá to pro ně dobře. Výměna se starým známým by mohla vést k nestabilním nebo dokonce podvodným finančním transakcím, což by vedlo Krysy ke ztrátě značného množství peněz.

Zůstaňte ve střehu tváří v tvář lákavým příležitostem

Pokud jste se narodili ve znamení krysy, je to v tomto období zásadní zdvojnásobte svou ostražitost. Zkontrolujte všechny zaslané informace a ujistěte se, že investiční návrhy, partnerství nebo jiná finanční řešení neskrývají žádné podvody. Je třeba opatrnosti, abyste se nedostali do pasti organizované osobou z minulosti, která by se mohla na konci roku vrátit do vašeho života.

Přečtěte si také :   Nejméně emocionální znamení zvěrokruhu, podle astrologů

Kohout: Opatrnost je nutná pro ty, kdo se narodili v tomto slunečním znamení

Kohout, desáté znamení čínského horoskopu, je známý jako bojovník, inteligentní a hrdý. Zdá se, že domorodci tohoto znamení se budou muset vypořádat s a rušný měsíc listopad 2023. Staré známé by se totiž mohlo znovu objevit a nabídnout lákavé finanční příležitosti, které se nakonec ukážou jako nespolehlivé nebo kontraproduktivní.

Čínský horoskop: 3 znamení by mohla přijít o peníze kvůli starému známému v listopadu 2023
Čínský horoskop: 3 znamení mohla v listopadu 2023 přijít o peníze kvůli starému známému

Vězte, kým se obklopujete

  • Udělejte si čas na analýzu návrhů, které vám byly předloženy;
  • Obklopte se lidmi, kterým důvěřujete;
  • Neváhejte se pokud možno poradit s odborníky.

Kohoutům by prospělo prokázat rozlišovací schopnost a zůstat ve střehu, zejména vůči těm, kteří patří do okruhu jejich minulých známých.

Pes: napjatý měsíc pro tyto věrné přátele

Desáté znamení čínského zvěrokruhu, pes, je známý svou věrností, obětavostí a upřímností. Domorodci tohoto znamení budou mít také potíže s a starý zlomyslný známý v průběhu měsíce listopadu 2023. Jejich finance by tak mohly podkopat riskantní transakce nebo riskantní investice.

Tipy pro psy v těchto turbulentních časech

Lidé narození ve znamení Psa budou muset během tohoto měsíce listopadu 2023 prokázat trpělivost a pokoru. Nepropadnou-li sirénám snadného zisku, Psi se tak vyhnou případným finančním ztrátám, které přicházejí, a nejlépe si zachovají materiální zabezpečení. tváří v tvář těmto nepříjemným situacím.

Přečtěte si také :   3 čínská znamení zvěrokruhu si do konce prosince 2023 splní největší sen svého života

Rozvážnost, rozlišovací schopnost a vyrovnanost budou klíčová slova pro domorodce Krysy, Kohouta a Psa během tohoto měsíce listopadu 2023 plného zvratů. Hvězdy vyzývají tato tři znamení čínského zvěrokruhu, aby byli ostražití tváří v tvář finančním příležitostem, které skýtají minulí známí a které se znovu objevují v jejich životech. Tím, že se vyhneme pokušení a ukážeme moudrost, bude možné překonat toto choulostivé finanční období bez přílišných škod.

Domů » Blog » Čínský horoskop: 3 znamení mohla v listopadu 2023 přijít o peníze kvůli starému známému