8 (skutečně) velmi podivných věcí, které ženy ve skutečnosti dělají v koupelně

Alenka Procházková

Koupelna je místem, kde každý den trávíme čas péčí o svou hygienu a vzhled. Napadlo vás ale někdy, co ženy v tomto intimním prostoru vlastně dělají? Zde je seznam některých nejpodivnějších věcí, které ženy přiznaly ve své koupelně.

1. Mluvit sami se sebou nebo zpívat ve sprše

Každý zpívá ve sprše, ale některé ženy to dotáhnou ještě dál. Někteří z nich skutečně cvičí řeči, vyprávějí příběhy nebo se účastní imaginárních rozhovorů, aby si procvičili mluvení na veřejnosti nebo jednoduše vyjádřili své myšlenky. Není také neobvyklé slyšet ženy, jak si povídají samy se sebou při zkoušení různých účesů nebo líčení.

2. Sbírejte kosmetické produkty

Dámská koupelna může někdy vypadat jako skutečný obchod s kosmetikou. Péče o obličej, zvlhčovače, čisticí přípravky, peelingy, masky, esenciální oleje… seznam je dlouhý a často se tyto produkty používají pouze jednou nebo dvakrát, než se od nich upustí. A přesto jim to nebrání kupovat další a další, jen pro případ, že by konečně našli zázračný produkt, který bude splňovat všechny jejich potřeby.

Přečtěte si také :   Zažloutlé záchodové prkénko: 3 tipy našich babiček, aby vypadalo jako nové!
8 (skutečně) velmi podivných věcí, které ženy ve skutečnosti dělají v koupelně
8 (skutečně) velmi podivných věcí, které ženy ve skutečnosti dělají v koupelně

Dokonce i vzorky

Kromě zakoupených produktů jsou to i ty darované nebo získané jako vzorky. Je běžné, že v dámské koupelně najdete velké množství vzorků, a přesto se používají velmi zřídka.

3. Počítání vypadávání vlasů

Ztráta několika vlasů každý den je zcela normální, ale některé ženy se bojí ztráty svých krásných vlasů natolik, že si vypěstují zvláštní zvyk počítat vypadlé vlasy po každém kartáčování nebo mytí. To se může zdát docela zvláštní, ale ujišťuje je to o zdraví jejich vlasů.

4. Pomocí sprchového gelu udělejte bublinky

Všichni jsme si někdy hráli se sprchovým gelem foukáním malých bublinek v ruce pod vodou, ale pro některé ženy se tato zábava z dětství stala skutečnou každodenní tradicí. Je to malá chvíle relaxace a zábavy, která vám umožní na pár okamžiků uniknout, tak proč se o ni připravovat?

5. Použijte bříško jako make-up paletu

Tato praxe je jistě neobvyklá, ale přesto se týká velkého množství žen, které nenašly lepší povrch pro míchání různých odstínů podkladové báze, očních stínů nebo dokonce rtěnky. Pokud jde o make-up, břicho se může stát skutečnou uměleckou podporou !

6. Ústní gymnastika před zrcadlem

Pro udržení mladé a tónované pleti některé ženy neváhají cvičit to, čemu říkáme obličejová gymnastika, která se skládá z různých cviků na uvolnění a zjemnění obličejových svalů. Pozorovat je při provádění těchto pohybů může být docela překvapivé pro ty, kteří tuto techniku ​​neznají.

Přečtěte si také :   Zažloutlé záchodové prkénko: 3 tipy našich babiček, aby vypadalo jako nové!

Grimasy pro krásu

Některá z těchto gest mohou vypadat jako grimasa, zatímco jiná vypadají spíše jako skutečné masáže. Takže pozorování ženy při její „obličejové gymnastice“ v koupelně může dát vzniknout docela vtipným scénám.

7. Odstraňte vypadávající chloupky pomocí lepicí pásky

Spíše než pomocí břitvy nebo pinzety, aby se zbavily nežádoucího ochlupení, některé ženy našly důmyslnou, i když neortodoxní metodu: lepicí páska pro zachycení nepoddajných chloupků. Tento tip může být extrémně účinný, ale stále je vyhrazen pro oblasti, kde pokožka není příliš citlivá…

8. Starejte se o rostliny

Mnoho žen je opravdu vášnivých rostlin, které přirozeně nacházejí své místo v koupelně. Tato místnost skutečně nabízí často ideální podmínky pro určité odrůdy, jako jsou orchideje nebo kapradiny.. Zalévat je, ostříhat pár listů nebo prostě žasnout nad jejich krásou je součástí každodenního rituálu těchto milovníků přírody.

Závěrem lze říci, že tajné životy žen v koupelně jsou stejně překvapivé jako zábavné. Od zpívání ve sprše po péči o rostliny, míchání make-upu na břiše a obličejovou gymnastiku před zrcadlem, zdá se, že tento prostor je dějištěm mnoha neobvyklých aktivit…a nejsme na konci. překvapení!

Domů » Blog » 8 (skutečně) velmi podivných věcí, které ženy ve skutečnosti dělají v koupelně