5 podezřelých chování, které rozhodně naznačují, že vás váš partner podvádí!

Alenka Procházková

Všichni jsme měli chvíle, kdy jsme pochybovali o partnerově loajalitě a věrnosti. Je však zásadní identifikovat známky nevěry než se dostane do konfrontace s manželem nebo manželkou. V tomto článku odhalte 5 podezřelých způsobů chování, které nepochybně odhalují, že vás váš partner podvádí.

1. Náhlé změny jejich vzhledu

Jedním z prvních příznaků, že je člověk nevěrný, je drastická změna jeho vzhledu a návyků v oblékání. Pokud váš partner začne nosit jiné oblečení, zejména elegantnější nebo sexy, například nové košile nebo vypasované šaty, to může naznačovat touhu potěšit někoho jiného. Stejně tak, pokud váš partner náhle upustí od každodenního negližé, aby měl dokonale upravené vlasy a make-up, mělo by to také vzbudit vaše podezření. Pozor si dejte také na výběr parfému: pokud má váš partner/ka na sobě novou vůni, je jisté, že se snaží na někoho udělat dojem.

Vyrovnat se s touto změnou:

 • Pečlivě sledujte partnerovo komické úsilí a jejich základní motivace.
 • Začněte konverzovat o těchto změnách a pokuste se zjistit více o důvodech, které za nimi stojí.
 • Zůstaňte ve střehu na další známky nevěry, abyste zjistili, zda existuje vážný důvod k obavám.
5 podezřelých chování, které rozhodně naznačují, že vás váš partner podvádí!
5 podezřelých chování, které rozhodně naznačují, že vás váš partner podvádí!

2. Vzdálené a vyhýbavé chování

Pokud si všimnete, že váš partner je náhle vzdálené a nepolapitelné, může to být indikátor toho, že vás podvádí. Nevěra často zahrnuje lhaní a skrytý život, což ztěžuje udržování otevřené a upřímné komunikace s vaším partnerem. Nevěrní lidé mají tendenci vyhýbat se hlubokým a smysluplným rozhovorům ze strachu, že pravda nakonec vyjde najevo. Buďte ostražití, pokud s vámi váš manžel začne komunikovat méně často a je méně ochotný mluvit o svých myšlenkách a pocitech.

Jak se vypořádat s tímto chováním:

 • Promluvte si se svým partnerem o svých obavách z jeho vzdálenosti a nedostatku komunikace.
 • Podporujte autentickou, upřímnou konverzaci o pocitech a potřebách každého člověka v páru.
 • Sledujte další známky nevěry, abyste zjistili, zda se shodují s vyhýbavým postojem vašeho partnera.

3. Zvýšený zájem o jejich mobilní telefon nebo online aktivity

V moderním světě jsou mobilní telefony a sociální sítě preferovaným nástrojem pro navazování mimomanželských vztahů. Pokud váš manžel tráví stále více času na svém telefonu nebo náhle změní své návyky, může to být důkaz, že probíhá tajná aféra.
A nedostatek transparentnosti na tom, co se děje na sociálních sítích nebo na zprávách vyměňovaných na mobilu, může být také důležitý indikátor nevěry.

Jak se vypořádat s tímto chováním:

 • Promluvte si otevřeně o svých obavách a očekáváních týkajících se limitů, které chcete ve vztahu nastavit na používání mobilních telefonů.
 • Navrhněte společně zavést zdravá a transparentní pravidla komunikace, abyste předešli případným nedorozuměním.
 • Zůstaňte ve střehu na další známky podvádění, abyste zjistili, zda se závislost vašeho partnera na telefonu shoduje s jiným podezřelým chováním.

4. Neobvyklá podrážděnost a netrpělivost

Vina způsobená nevěrou může často vést člověka k agresivnímu a podrážděnému chování vůči svému manželovi. Pokud si všimnete, že váš partner je náhle netrpělivý a snadno naštvaný, mohlo by to být známkou toho, že se snaží vypořádat s vlastní vinou související s jeho podvodem. Hádky lze také vědomě použít k vytvoření vzdálenosti mezi vámi dvěma a skrytí pravdy.

Jak se vypořádat s tímto chováním:

 • Řešte problém se vzrůstající podrážděností vašeho partnera a zeptejte se ho na důvody těchto změn nálad.
 • Udržujte otevřenou, nekonfliktní komunikaci, která každému umožňuje vyjádřit se bez obav z odvety.
 • Zůstaňte ve střehu na další známky nevěry, abyste zjistili, zda podrážděný postoj vašeho manžela neskrývá probíhající podvádění.

5. Radikální změny v jejich harmonogramu

Jedním z přímých důsledků nevěry je vzhled nové činnosti nebo návyky v každodenním životě našeho manžela. Pokud si všimnete, že váš partner na vás najednou nemá čas nebo energii, mělo by to vyvolat vaše podezření.
Nevěrní lidé jsou navíc často nuceni žonglovat s tajným vztahem a rodinným životem. Věnovat co nejvíce času svému milenci nutně znamená oběti, pokud jde o váš obvyklý rozvrh.

Vyrovnat se s touto změnou:

 • Snažte se zůstat informováni o hlavních změnách v životě a zvycích vašeho partnera a buďte připraveni klást otázky týkající se těchto změn.
 • Zhodnoťte společně své priority, abyste našli spravedlivou rovnováhu mezi časem věnovaným vašemu vztahu a časem věnovaným jiným aktivitám.
 • Pozor na další známky nevěry, abyste zjistili, zda změny v partnerových aktivitách nesouvisejí se skrytým románkem.

Stručně řečeno, je nezbytné odhalit všechna ta podezřelá chování, která naznačují, že vás váš partner může podvádět. Jakmile identifikujete několik z těchto příznaků, je na vás, abyste se rozhodli, jak nejlépe zvládnout tuto složitou a choulostivou situaci.

Domů » Blog » 5 podezřelých chování, které rozhodně naznačují, že vás váš partner podvádí!