4 znamení zvěrokruhu velmi šťastná v lásce v listopadu 2023, díky konci retrográdního Saturnu

Alenka Procházková

Více než kdy jindy se v tomto období globálních otřesů zdá vhodné mluvit o lásce. V listopadu 2023 by měla velmi očekávaná astrální událost pozitivně ovlivnit náš milostný život. Pro některá znamení zvěrokruhu by tato událost mohla být začátkem nové šance na lásku.

Retrográdní Saturn tento měsíc konečně skončí, nabídnout domorodcům z dotčených znamení skutečné dobrodiní odrazit se ve svém milostném životě a nalézt naplnění. Zde jsou 4 znamení zvěrokruhu, která budou mít v tomto období v lásce zvláštní štěstí:

1. Býk

To je nepochybně jedno ze znamení, které konec retrográdnosti Saturnu nejvíce prospělo. Býci budou mít příležitost zažít intenzivní a upřímné romantické vztahy v listopadu 2023. Tuto situaci vysvětluje několik faktorů:

Stabilita a důvěra

Saturn je planeta stability a disciplíny. Vzhledem k tomu, že jeho retrográdnost má důsledky na tyto aspekty, konec této fáze umožní Býkovi získat zpět veškerou sebedůvěru a také určitou kontrolu nad svými emocemi. Bude tak moci klidně přistupovat ke svým romantickým vztahům.

Zvýšená energie

S koncem tohoto retrográdního období získá Býk zpět vitalitu, která mu v poslední době chyběla. Jeho chuť po lásce a vášeň se znovu rozdmýchají a bude schopen udělat vše potřebné k uskutečnění svých sentimentálních tužeb.

Přečtěte si také :   Znamení, která podle astrologie vždy na poslední chvíli zruší rande

2. Panna

Lidé narození ve znamení Panny patří také mezi ty, kteří budou mít během tohoto měsíce listopadu 2023 velký užitek z pozitivního vlivu Saturnu. Důvody:

Racionalita a introspekce

Panna, známá svou analytickou myslí, plně využije jasnosti, kterou přináší konec retrográdnosti Saturnu. Tento návrat k racionálnějšímu duševnímu stavu mu umožní činit správná rozhodnutí týkající se jeho milostného života a projevit lepší porozumění vůči svému partnerovi.

Láska a laskavost

Citlivá a altruistická Panna bude schopna nasadit veškerou svou velkorysost a shovívavost, čímž se dotkne srdce svého partnera a posílí pouta, která je spojují. Uzavřením tohoto saturnského cyklu optimisticky zahájí novou vztahovou fázi přinášející naplnění a uspokojení.

4 znamení zvěrokruhu velmi šťastná v lásce v listopadu 2023, díky konci retrográdního Saturnu
4 znamení zvěrokruhu velmi šťastná v lásce v listopadu 2023, díky konci retrográdního Saturnu

3. Štír

Listopad je pro Štíra tradičně klíčovým měsícem a letošní rok nebude výjimkou. Zde je návod, jak konec retrográdnosti Saturnu posílí váš milostný život:

Vášeň a intenzita

Štíři jsou známí svým vášnivým temperamentem a konec této astrální fáze bude obzvláště přínosný pro jejich milostný život. Více než kdy jindy budou intenzivně prožívat své emoce a jejich zvýšená smyslnost neselže vytvářet jiskry v jejich vztahu.

Obnova a transformace

Vládne Pluto, znamení Štíra je spojeno s cykly smrti a znovuzrození. Konec retrográdního Saturnu se shoduje s obdobím napomáhajícím obnově a osobní metamorfóze pro ty, kdo se narodili ve znamení. Jejich sentimentální život tak bude hluboce ovlivněn a posouván k novým obzorům.

Přečtěte si také :   Magická přitažlivost: 4 znamení zvěrokruhu, která fascinují svým charismatem

4. Ryby

Konečně toto období listopadu 2023 přinese Rybám také skvělé romantické příležitosti. Vysvětlivky:

Sen a spiritualita

Ryby jsou zasněné a citlivé bytosti, neustále hledající harmonii a pohodu. Konec retrográdnosti Saturnu velmi podporuje tyto duchovní aspirace a umožňuje domorodcům tohoto znamení využít jejich intuitivní přirozenost a spojit se hlouběji se svým partnerem.

Zvýšená citlivost

Toto období bude příznivé pro upřímné a hluboké výměny názorů mezi Rybami a jejich partnerem. Jejich přirozená empatie se desetinásobně zvýší, což jim umožní být zvláště pozorní k potřebám a očekáváním své milované osoby.

Domů » Blog » 4 znamení zvěrokruhu velmi šťastná v lásce v listopadu 2023, díky konci retrográdního Saturnu