3 znamení zvěrokruhu zažijí od 16. října 2023 nové období prosperity

Alenka Procházková

Hvězdy zdaleka nejsou statické a pravidelně ovlivňují náš každodenní život. Podle odborníků na astrologii bude takový vliv pro určitá znamení zvěrokruhu obzvláště prospěšný 16. října 2023. V tomto článku bez dalšího odkladu zjistěte, jaká budou tato tři oblíbená znamení a jak co nejlépe využít toto předpovídané období prosperity.

Čas prosperity: Vzácné nebeské zarovnání je na dohled!

Astrologii lze vnímat jako duchovního průvodce a zdroj cenných informací pro ty, kteří chtějí obohatit svůj život. Pohyby planet tak mohou mít pozitivní nebo negativní dopad na milostný, profesní a finanční život jednotlivců v závislosti na jejich astrálním znamení. V tomto smyslu se od 16. října 2023 plánuje, že zejména tři znamení zažijí nové období blahobytuvyznačující se různými výjimečnými planetárními aspekty.

Z jedinečné příležitosti budou těžit znamení Berana, Vah a Kozoroha

Je to oficiální, domorodci z astrologických znamení RAMz Zůstatek a Kozoroh za pár měsíců zažije obzvlášť prosperující období. Od 16. října ovlivní životy dotčených lidí výjimečné zarovnání planet Jupiter, Saturn a Pluto a otevírá cestu k novým příležitostem ke zlepšení jejich situace.

Přečtěte si také :   Exploze štěstí, bohatství a hojnosti v prosinci 2023 pro tato 4 znamení zvěrokruhu
3 znamení zvěrokruhu zažijí od 16. října 2023 nové období prosperity
3 znamení zvěrokruhu zažijí od 16. října 2023 nové období prosperity

Nový začátek pro Berana

Toto dynamické a příznivé období potěší Berany, kteří mají někdy potíže najít štěstí. Konjunkce mezi Jupiterem a Saturnem slibuje skvělé příležitosti pro expanzi a stabilitu.

 • Na profesionálním plánu : Domorodci ve znamení Berana uvidí své úsilí v práci odměněno a budou mít příležitost rychle postupovat ve své kariéře.
 • Na finančním plánu : Předchozí investice přinesou ovoce a poskytnou Beranovi nové zdroje příjmů.
 • Na emocionální úrovni : Toto je příležitost pro svobodného Berana setkat se se zajímavou osobou, zatímco páry upevní vzájemný závazek.

Váhy znovu získávají rovnováhu

Váhy, které vždy hledají harmonii, využijí tohoto období k tomu, aby daly svůj život do pořádku na několika úrovních. Pozitivní vliv Pluta je žene k zásadní vnitřní proměně.

 • Na profesionálním plánu : Váhy budou vědět, jak se spolehnout na svou diplomacii, aby se lépe prosadily v práci a získaly zasloužené uznání.
 • Na finančním plánu : Bude třeba opatrnosti, ale dobře uvážená rozhodnutí umožní Vahám získat finanční nezávislost.
 • Na emocionální úrovni : Domorodcům tohoto znamení se podaří znovu se spojit se svými emocemi, aby lépe prožili svůj romantický vztah. Nezadaní zjistí, že jsou svůdnější než kdy jindy.

Kozoroh si je vědom svého potenciálu

Kozorohové, známí svou vážností a ambicemi, také využijí tohoto prosperujícího období k dosažení svých cílů. Pod příznivým vlivem Saturnu budou mít zvýšenou sebedůvěru.

 • Na profesionálním plánu : Projekty Kozorohů budou korunovány úspěchem a prokáží jejich přísnost a odhodlání.
 • Na finančním plánu : Tím, že podstoupí kalkulovaná rizika, budou moci Kozorozi těžit z lukrativních příležitostí a zároveň si zajistí své finanční zabezpečení.
 • Na emocionální úrovni : Jako pár nebo svobodní budou Kozorozi vědět, jak naslouchat svým srdcím, aby se mohli klidně pohybovat vpřed na cestě lásky.
Přečtěte si také :   Tři nejcyničtější znamení zvěrokruhu: vidět svět přes tmavé brýle je jejich každodenní život

Jak co nejlépe využít toto období prosperity?

I když se nebeské uspořádání zdá být příznivé pro domorodce Berana, Vah a Kozoroha, je nezbytné jednat s rozvahou, abyste plně využili příležitostí, které nabízí toto požehnané období. Zde je několik praktických tipů:

 • Poslouchejte svou intuici: Bude cenným průvodcem při rozhodování, která v tomto období prosperity učiníte.
 • Buďte trpěliví: Řím nebyl postaven za den! Někdy budete muset přijmout neočekávané a přizpůsobit tomu svůj projekt.
 • Neváhejte vyhledat pomoc kompetentních lidí: Využijte jejich odborných znalostí k efektivní realizaci svých projektů.
 • Udržujte si pozitivní přístup: Když věříte ve své šance na úspěch, budete přirozeně přitahovat pozitivní energie, které podpoří dosažení vašich cílů.

Zkrátka od 16. října 2023, rodáci z Berana, Vah a Kozoroha se budou muset připravit na to, že budou žít prosperující období protkané četnými úspěchy. Ať už profesionálně, finančně nebo dokonce emocionálně, tato éra prosperity umožní těm, kterých se to týká, začít znovu a dívat se do budoucnosti v jasnějším světle.

Domů » Blog » 3 znamení zvěrokruhu zažijí od 16. října 2023 nové období prosperity