3 nejšťastnější zamilovaná znamení čínského zvěrokruhu v týdnu od 16. do 22. října 2023

Alenka Procházková

Čínská kultura klade velký důraz na astrologii. THE čínský zvěrokruh často slouží jako vodítko k osvícení lidí při jejich volbě a rozhodování, ať už v lásce, zdraví nebo i v práci. Tento týden zjistěte, která budou tři nejšťastnější znamení, pokud jde o lásku!

Drak: Magnetické kouzlo

Od 16. do 22. října 2023 bude znamení Drak bude zvláště upřednostňován v lásce. Lidé narození v tomto znamení, známí svou vášnivou a charismatickou stránkou, budou v očích ostatních neodolatelní. Hvězdy jsou pro draka umístěny příznivě, což zdůrazňuje jeho sílu svádění.

Využijte romantické příležitosti

Během tohoto týdne se svobodným drakům doporučuje chodit ven a navštěvovat společenské akce, aby poznali nové lidi. Jako pár může být ten správný čas znovu rozdmýchat plamen a znovu získat ztracenou spoluúčast. Využijte toto prosperující období k důležitým rozhodnutím ohledně vašeho milostného života.

Zůstaňte ve střehu před iluzemi

I přes toto dobré období musí být Drak opatrný a nenechat se zaslepit svými city. Důležité je také zůstat nohama na zemi a nevytvářet falešná očekávání. Nezaměňujte vášeň-lásku s pravou láskou a nezapomeňte, že komunikace je v páru nezbytná.

3 nejšťastnější zamilovaná znamení čínského zvěrokruhu v týdnu od 16. do 22. října 2023
3 nejšťastnější zamilovaná znamení čínského zvěrokruhu v týdnu od 16. do 22. října 2023

Prase: Něha a štědrost v centru pozornosti

Lidé narození ve znamení Prase zažije i týden věnovaný lásce. Hvězdy upřednostňují upřímná a hluboká setkání pro nezadané a posilují citová pouta pro páry. Prase je znamení, které symbolizuje něhu, laskavost a štědrost, vlastnosti velmi ceněné v lásce.

Buďte otevření a dostupní

Pro nezadané je zásadní dát si prostředky, jak se setkat s osobou svého srdce: být dostupný, otevřený ostatním a vyjít ze své komfortní zóny. Páry zažijí intenzivní chvíle lásky a spoluúčasti, ideální pro upevnění jejich vztahu.

Ukažte naslouchání a porozumění

Tajemství naplňujícího vztahu spočívá ve schopnosti naslouchat a rozumět svému partnerovi. Během tohoto týdne musí Prase zajistit, aby bylo pozorné k potřebám a přáním svého partnera, aniž by zapomínalo na sebe. Nalezení správné rovnováhy mezi dáváním a přijímáním je jednou z milostných výzev, které je třeba překonat.

Krysa: Ideální týden pro šťastné páry

Třetím znamením čínského zvěrokruhu, které je tento týden v lásce oblíbené, je Krysa. Ten musí využít této obnovené milostné energie, aby plně prožil svůj vztah a sblížil se s partnerem. Nezadaní budou mít během těchto sedmi dnů také šanci potkat zajímavé lidi.

Užívejte si lásku naplno každý den

Toto je čas, kdy Krysy ve vztahu projevují své city a plně využívají přítomnosti své druhé poloviny. Romantické výlety, zvláštní pozornosti nebo dokonce romantická překvapení budou vítány k posílení pout, která oba partnery spojují.

Odvažte se pustit do nového příběhu

Svobodní ve znamení musí vzít odvahu do obou rukou a odvážit se oslovit ostatní, aby si vybudovali vztah. Malá rada: buďte sami sebou a buďte upřímní ve svých záměrech! Budete vyzařovat štěstí a nadšení, čímž se zvýší vaše šance na svádění.

Klíč ke štěstí v lásce: zůstat autentický a upřímný

Pro všechna znamení ovlivněná tímto šťastným obdobím v lásce je nezbytné zůstat věrný sám sobě a být upřímný ve svých citech. Tím, že budete upřímní a vyjadřujete svou lásku autenticky, budete mít všechny šance využít tento krásný týden poznamenaný romantickým štěstím na maximum.

Domů » Blog » 3 nejšťastnější zamilovaná znamení čínského zvěrokruhu v týdnu od 16. do 22. října 2023