3 čínská astrologická znamení, která budou mít v listopadu 2023 největší štěstí v lásce

Alenka Procházková

Listopad 2023 slibuje, že bude měsícem plným emocí a příležitostí pro určitá znamení čínského zvěrokruhu. Zvláště tři znamení by měla díky konfiguraci hvězd zažít zvlášť příznivé období v oblasti lásky. Bez dalšího odkladu zjistěte, kteří domorodci tento měsíc zažijí intenzivní chvíle štěstí a spoluúčasti.

1. The Snake: kouzlo a svádění na setkání

Ti, kdo se narodili ve znamení hada, budou v listopadu 2023 nepopiratelně velkými vítězi na poli lásky. Budou mít možnost vidět, jak jejich milostný život od prvních dnů v měsíci nabírá rozhodující směr.

Klima příznivé pro setkání

Díky umístění hvězd zvýší single Snakes příležitosti k seznámení s novými lidmi. Pokud jde o domorodce ve vztahu, jejich vztah se posílí díky lepší komunikaci a klidné atmosféře.

Klíč ke štěstí: naslouchat a udržovat plamen naživu

Aby hadi zvýšili své štěstí v lásce, budou muset být obzvláště pozorní k potřebám a přáním svých partnerů. Pro udržení pouta v páru byste neměli váhat organizovat romantické večery nebo sdílet nové aktivity.

3 čínská astrologická znamení, která budou mít v listopadu 2023 největší štěstí v lásce
3 čínská astrologická znamení, která budou mít v listopadu 2023 největší štěstí v lásce

2. Le Coq: intenzivní momenty v perspektivě

V listopadu 2023 budou Kohouti favorizováni také hvězdami v sentimentální doméně. Rodáci tohoto znamení budou zažívat intenzivní potřebu sdílet s partnerem emoce a zážitky, což posílí vzájemnou vazbu.

Ideální měsíc na formalizaci vztahu nebo zvážení svatby

Pro kohouty, kteří jsou ve vztahu několik měsíců, bude čas zařadit vyšší rychlost. Díky příznivému astrálnímu klimatu budou domorodci tohoto znamení více nakloněni k dlouhodobému závazku a dokonce i plánování manželství.

Vědět, jak ocenit drobné doteky a drobnosti

Kohouti by měli být obzvláště vnímaví k drobným projevům náklonnosti a darům nabízeným jejich partnerem během tohoto měsíce listopadu. Každá pozornost se počítá a upevní romantický vztah.

3. Drak: láska a vášeň na další úrovni

Třetí čínské znamení, které bude v listopadu 2023 stoupat v srdci, je Drak. Domorodci tohoto znamení zažijí okamžiky intenzivního štěstí a okamžiky bohaté na emocea to jak pro nezadané, tak pro lidi ve vztazích.

Láska v centru pozornosti pro nezadané

Single Dragons budou mít příležitost setkat se s lidmi, kteří se jim emocionálně i intelektuálně dokonale vyrovnají. Budou pak muset být otevření a nechat se vést svými emocemi, aby si tyto magické chvíle naplno užili.

Důležité milníky pro dračí páry

Tento měsíc listopad 2023 bude také ve znamení upevňování vazeb pro páry domorodých Draků. Životní plány ve dvojici, jako je nastěhování nebo cestování, budou jádrem starostí a umožní dále konkretizovat romantický vztah.

Další znamení čínského zvěrokruhu v listopadu 2023

Pokud Hadi, Kohouti a Draci v listopadu 2023 obzvlášť vynikají z hlediska lásky, nesmíme zapomínat, že každé astrologické znamení bude v tomto měsíci také těžit z určitých příležitostí. Zde jsou nějaké příklady:

  • Králík : domorodci tohoto znamení budou muset prokázat trochu více trpělivosti, než uvidí zlepšení své emocionální situace.
  • Opice : nezadaní budou mít jistě příležitost setkat se s lidmi, ale budou si muset dávat pozor na předstírání.
  • Pes : po poměrně klidném a promyšleném začátku měsíce budou hvězdy upřednostňovat pro tyto domorodce vášnivější a intenzivnější konec měsíce.

Měsíc listopad 2023 slibuje, že bude časem bohatým na emoce a příležitosti pro hady, kohouty a draky. Abyste mohli plně využít toto období příznivé pro lásku, budete muset naslouchat a udržovat plamen vášně v páru. Hodně štěstí všem a ať vás láska provází celý tento měsíc!

Domů » Blog » 3 čínská astrologická znamení, která budou mít v listopadu 2023 největší štěstí v lásce